Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

20+ nejdojemnějších fotek z pohřbu Věry Bílé (†64): Srdceryvný pláč a stovky truchlících

Zdroj: Extra.cz
+ Dalších 25 fotografií
velká galerie
Poslední rozloučení s legendární romskou zpěvačkou Věrou Bílou (†64) se uskutečnilo v rokycanském římskokatolickém kostele Panny Marie Sněžné. Do kostela dorazily stovky lidí, kteří chtěli dát Věře své poslední sbohem. Podívejte se na ty nejdojemnější okamžiky z pohřbu romské královny hudby.

Pohřeb Věry Bílé se konal v rokycanském římskokatolickém kostele Panny Marie Sněžné za doprovodu stovky truchlících pozůstalých. Poslední rozloučení se zpěvačkou začalo už kolem desáté hodiny ranní.

Zdrcení příbuzní přišli dát sbohem Věře Bílé a před otevřenou rakví se s ní loučili. Do rakve zpěvačce dávali dary v podobě cigaret a kávy jako znak úcty. Jakmile kněz začal se mší, rakev se zavřela.

Po mši procesí zamířilo na místní hřbitov, kde budou ostatky Věry Bílé uloženy. Rodina a pozůstalí se snažili dát dohromady sbírku, aby v Rokycanech vznikla busta zpěvačky. Průvod šel 1,5 kilometru za doprovodu romské kapely.

Rakev s Věrou Bílou byla dána do země za doprovodu mohutného potlesku všech truchlících. Veškeré uličky rokycanského hřbitova jsou naprosto zaplněné. Podívejte se do galerie na unikátní fotky z pohřbu královny romské hudby

Související články

Další články