Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

20 let spolu: Iva Kubelková a Georg Jirásek slaví výročí. Proč se nikdy nevzali

Iva Kubelková a Georg Jirásek slaví dvacet let vztahu
Zdroj: se souhlasem Iva Kubelková
+ Další 4 fotografie
výročí

Je to už dvacet let, kdy se dala moderátorka Iva Kubelková (45) dohromady se svým životním partnerem Georgem Jiráskem (64), se kterým má dvě dcery. Krásná Kubelková se o životním jubileu vtipně, ale zároveň dojemně rozepsala na svém Instagramu, kam připojila i pár zamilovaných snímků se svou spřízněnou duší. Jaký je podle Ivy recept na spokojené partnerství?

"IVA20 je slevový kód na 20letý vztah, který jsem na začátku našeho vztahu zadala do systému. Tak ho posílám všem, kteří to potřebují," napsala Iva Kubelková s vtipem hned v úvodu ke snímkům se svým životním partnerem Georgem Jiráskem na svém Instagramu, se kterým tvoří pár už dvacet let a patří tak mezi nejstabilnější dvojici českého showbysnysu.

Recept na spokojené partnerství podle Ivy Kubelkové

"20 let spolu! 20 let mě nese na svých bedrech. Láska, respekt a vzájemný obdiv. Zní to tak snadně a není. Najít v životě spřízněnou duši, se kterou můžete tvořit pár a vytvořit rodinu, je dar a já si ho vážím. A nikdo mi to nezkazí, přeji to všem. Samozřejmě že to chce trpělivost a oboustranné kompromisy, ale pevná víra, že vaše společno má smysl, vás vždy udrží. A kdo vám v tomto směru může radit? Nikdo! Žijte to, co cítíte. To, co je mezi vámi, víte jen vy," napsala dojemně oblíbená moderátorka a úspěšná česká modelka, která s manželem vychovává dvě krásné dcery Natálii (17) a Karolínu (13).

Pár se nikdy nevzal

Před Georgem Jiráskem byla Iva Kubelková léta partnerkou Jaromíra Jágra a jejich vztah byl v médiích velmi propíraný. To ovšem nikdy nenastalo během soužití s podnikatelem, který je ve světě médií "záhadným" mužem krásné Ivy Kubelkové.

Ač je spolu tento pár již dvacet let, nikdy se nevzali, a tak jim to i vyhovuje. "Kdo nás zná, ví, že nám to takhle vyhovuje a že svatbu nepotřebujeme. Možná k tomu někdy dojde, třeba nás holky přemluví, ale zatím papír nepotřebujeme. Proč to měnit, když je nám všem dobře," řekla Kubelková před nějakou dobou pro deník Blesk.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy