Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

20 injekcí do jizev! Popálená Týnuš Třešničková stále trpí, TUHLE BOLEST musí vydržet

+ Dalších 53 fotografií
Léčba Týnuš
Léčba popálené Týnuš Třečničkové (23) stále nebere konce, návrat do Česka je v nedohlednu. Kráska, která má mít jizvy i na tváři, v istanbulské nemocnici trpí nepředstavitelnými bolestmi. Do poškozených míst na těle totiž dostává injekce. A to třeba 20 najednou!

Měla být v Istanbulu jen pár dní, nakonec je v turecké metropoli už sedmým měsícem. A nikdo neví, kdy se Týnuš Třešničková bude moct vrátit do Česka. Léčba postupuje pomalu, je náročná a bolestivá. Sama popálená youtuberka teď přiznala, co v nemocnici zažívá.

„Právě jsem dostala asi 20 injekcí do jizev a pekelně to bolelo,“ napsala Třešničková na Instagram. A následovalo několik videí z minulého roku. „Vždycky, když mi není úplně nej, zlepšuji si náladu starýma vzpomínkama v telefonu,“ vysvětlila.

Týnuš v září utrpěla popáleniny na čtvrtině tělo, plameny jí měly sežehnout i tvář. Obličej za celý půlrok zatím neukázala, zato nedávno odhalila ruce, na kterých jí rány stále mokvají. Držíme palce, aby léčba pokračovala zdárně a návrat domů se zase o něco přiblížil.

Mohlo by vás zajímat

Další články