Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

20 fotek skvostné postavy Patricie Pagáčové: Herečka celá září a srší z ní pozitivita

Patricie Solaříko
Zdroj: showpix
+ Dalších 16 fotografií
galerie
Patricie Pagáčová (31) musela v minulosti čelit mnoha urážkám, které se týkaly její váhy. Nejen kvůli nim, ale hlavně kvůli sobě a svému zdraví se rozhodla, že tomu učiní přítrž. Někdy to chce hodně úsilí a odříkání, aby se člověk zbavil nadbytečných kil, ale stačí jenom chtít. A Patricie je dnes opravdu nádherná žena, ze které štěstí jen září.

Žádné ženě není příjemné, když jí kdokoliv předhazuje její vadu na kráse. Ať už jde o velikost prsou, úzké rty, akné, nebo váhu, nikdy jim to není po chuti a mnohdy o sobě začnou pochybovat. Patricie Pagáčová, kterou mohli diváci vídat v křesle za stolem porotců v pěvecké soutěži SuperStar 2020, je toho důkazem. Zatočila jak se svou váhou, tak s ošklivými komentáři.

Zdravá strava, cvičení a pozitivita

Sama párkrát přidala na sociální sítě porovnání, jak vypadala dříve a jak vypadá dnes. Pravidelně cvičí doma, sportuje venku, jezdí na koni, dopřává si sladké nebo alkohol, ale udržuje se na zdravém stravování. A je na ní vidět, že ji takový životní styl opravdu baví, protože celá září a vypadá opravdu zdravě a spokojeně. Posuďte sami.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy