Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

2 roky od smrti Karla Gotta: Mistrův hrob zasypala srdíčka a dojemné vzkazy

Karel Gott: Hrob zasypala dva roky od jeho smrti srdíčka a dojemné vzkazy
Zdroj: Profimedia/Martin Procházka/eXtra.cz
+ Další 4 fotografie

Nejslavnější český zpěvák Karel Gott odešel do hudebního nebe před dvěma lety. Fanoušci na něj pořád vzpomínají a jeho hrob na Malvazinkách je neustále zasypán čerstvými květinami, srdíčky, andílky a vzkazy z celého světa.

Legendární slavík Karel Gott zemřel v osmdesáti letech 1. října 2019 před půlnocí v Praze. Příčinou jeho úmrtí byl oslabený imunitní systém, který už se nezvládl poprat s nemocí. Před smrtí statečně bojoval s akutní leukémií.

"S nejhlubším zármutkem v srdci oznamuji, že nás včera (v úterý), krátce před půlnocí, po těžké a dlouhé nemoci, opustil můj milovaný manžel Karel Gott. Odešel doma, v tichém spánku, v kruhu své rodiny," oznámila jeho odchod manželka Ivana Gottová.

Kromě vdovy, dvou mladších dcer Charlotte Elly a Nelly Sofie, starších Lucie a Dominiky po božském Karlovi smutní tisíce fanoušků nejen z Česka ale ze všech koutů světa. Neuplyne den, aby se na místě Mistrova věčného spočinutí neobjevila čerstvá květina či upomínkový předmět. Podívejte se do galerie, jak hrob Karla Gotta vypadá dnes


Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy