Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

2 největší sexuální mašiny v Ulici: Olivová kráska má neskutečnou výdrž a Šárka je mazaná liška

+ Dalších 27 fotografií
ulice
V seriálu Ulice se nám to začíná pořádně zvrhávat. V poslední době se to tam hemží pořádnými šťabajznami, které jsou jako utržené ze řetězu a dychtí po vášnivém sexu. Řeč není o nikom jiném než o číšnici Šárce a olivové krásce Janě. Tyhle dvě moc dobře vědí, na co utáhnout chlapa.

Číšnice Šárka je momentálně největší dravá šelma v Ulici. Podařil se jí totiž naprostý majstrštyk. Svým pohledem mazané lišky a svůdnými pohyby dokázala odloudit od rodiny Martina Maléře. Nebohého muže číšnice Šárka sváděla hodně dlouho.

Na Martinovu obranu musíme říct, že statečně odolával až do chvíle, kdy ho Šárka lstivě pozvala do svého bytu, Maléř neodolal a vášnivě se pomilovali. Teď před ním stojí ale mnohem větší problém. Už moc dobře ví, že bez Šárky nechce být.

Jeho žena Veronika Maléřová zatím nic netuší, je jasné, že to bude pro ni rána z čistého nebe. A co teprve děti. Jak vstřebají takovou zprávu, že jejich otec odchází od rodiny za mladší divoškou? To olivová kráska Jana to má trochu jednodušší.

Hlavně tedy v tom, že je asi o dvacet let mladší, nemá rodinu a není vdaná. Svoje nejlepší roky si ale umí pořádně užívat. V Ulici není dlouho, ale už si to stihla rozdat s fešákem z Coolny a jen tak nepřestane.

Jana má dravost v krvi a je téměř jisté, že u jednoho kolouška to neskončí. Tak uvidíme, komu olivová kráska zamotá hlavu příště.

Mohlo by vás zajímat

Další články