Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

2 největší hulváti v Prostřenu jsou tu! Dokáže nervák Radek překonat tlučhubu Milana?

To jsou ale mazlíci, že?
Zdroj: Facebook.com, FTV Prima
+ Další 4 fotografie
Prostřeno přitahuje opravdu zajímavé lidi. Samostatnou skupinou jsou hulváti, kteří mají pocit, že všechny kolem musí během jediného týdne přesvědčit o tom, že jsou mistři světa. Sotva jsme zapomněli na Milana, tak tu máme Radka.

Určitě si pamatujete na Milana Táchu. Tento holohlavý řidič z povolání všechny poučoval, do každého se navážel a všem vyprávěl, že úplně všechno už viděl a zažil. Prostě týpek, se kterým je společně prožitý čas u večeře opravdu za trest. Jenže Milan nebyl posledním hulvátem v Prostřenu.

Tento týden všechny u stolu otravuje Radek Pursch. Je ještě horší než Milan? Nebo největším hulvátem všech dob je holohlavec?

Nejspíš to bude tak, že oba pánové jsou na tom podobně. Sledujeme tu naučené vzorce chování, které často mají základ zasetý hluboko v rodině. Rodiče obou pánů mohli kdysi udělat nějaké výchovné chyby a pak se to už veze a nabaluje, jak nové vločky na sněhovou kouli.

Pohled na tyto pány není jen nehezký, je i smutný. Protože za takovým nízkým sebevědomím se často skrývá velká bolest v nitru.

Pan Radek to na webových stránkách pořadu Prostřeno neskutečně schytal. Čtenáři mu vzkazují, že je to buran křížený s hulvátem. A tlučení do stolu, které Radek předvádí? To podle diváků umí jen primitiv.

Jenže podle nás je to jinak. Podle nás má pan Radek dobré srdíčko a je upřímným chlapíkem. Jen si životem nese nějaký křížek, kterého se neumí zbavit, proto ho zkouší alespoň překřičet…

Související články

Další články