Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

19 minut a konec! Zraněný Rosický nastoupil na trávník, aby se zase zranil. Tome, už to zabal!

Tomáš je bohužel na odpis…
Zdroj: Profimedia.cz
Tak tohle je trapas. To není ani k smíchu, ani k pláči. To je prostě Tomáš Rosický. Arsenalu chyběl skoro tři čtvrtě roku a pořád se léčil. Když konečně nastoupil, tak diváci čekali, co předvede. A co předvedl? Po 19 minutách na hřišti se zase zranil. Co na to říkají fanoušci Arsenalu? Zcela logicky ho posílají do důchodu.

Na britských ostrovech si vysloužil přezdívku Lazar. Nyní fanoušci Arsenalu začali Tomáše Rosického prosit, aby šel do důchodu a nezabíral místo v kabině těm, kteří jsou schopni vydržet tlak a tempo Premier League a dalších soutěží, které se v Británii hrají.

Pětatřicetiletý Rosický se vrátil do sestavy Arsenalu tento víkend. Kvůli zranění mančaftu chyběl skoro tři čtvrtě roku. Na utkání FA Cupu proti Burnley se hodně těšil. A byla to i velká sláva. Pár fanoušků Arsenalu se těšilo, co předvede. Jenže po utkání vyšlo najevo, že Rosa se během 19 minut zase zranil.

„Rosického mám strašně rád, ale on už je vyřízený. Po téhle sezoně by to měl zabalit,“ toto mu vzkázal jeden z fanoušků a rozhodně nebyl sám. Ostatní mu tvrdě dávají najevo, ať se raději stará o rodinu nebo jde hrát tam, kde na to bude stačit. Je dost možné, že to bylo naposledy, co ho fanoušci viděli na hřišti. Možná si dá nějaké exhibiční utkání a skončí.

Všichni v Arsenalu se těší na datum 30. června 2016. Pak totiž Rosickému skončí v Arsenalu smlouva a stane se volným hráčem. Že by mu Arsenal nabídl prodloužení smlouvy? To by muselo být vedení týmu pod vlivem halucinogenních drog.

Související články

Další články