Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

17 silných fotek: Andrea chtěla vypadat jako Barbie, dnes je z ní fujtajblíček

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
plastiky
Při pohledu na dvaadvacetiletou bulharskou studentku Andreu většinu lidí jako první napadne kyselina hyaluronová. Obrovské rty a zdeformovaný obličej si mladá žena „přivodila“ sama, a to patnácti operacemi, které podstoupila během jednoho roku! Chtěla totiž vypadat jako panenka Barbie.

Studentka Andrea má v životě jasný cíl. Chce se stát oživlou panenkou Barbie a neváhá za svůj sen utratit obrovský balík peněz. Andrea během jednoho roku podstoupila patnáct plastických operací. Když ji spatřili lidé z jejího okolí, nemohli věřit vlastním očím. Andrea se nechala „vylepšit“ natolik, že si ani nebyla podobná.

Andrea přiznala, že už od mala chtěla vypadat jako panenka. Bohužel pro ni ji lidé na internetu přirovnávají spíše ke kačerovi nebo k obludě. Bulharka opravdu vypadá strašidelně. Kromě obličeje si nechala vylepšit i prsa a zadek.

Obrovské vnady také ráda vystavuje na svém Instagramu… Jen málokomu to ale přijde sexy. Negativní komentáře Andreu netrápí a naopak se chvástá s tím, že za noc s ní jí muži nabízejí horentní sumy – až 5 tisíc eur!

Kolik za všechny procedury zaplatila, prozradit nechce, ale pokud má takovéto nabídky, jistě se jí investice rychle vrátí.

Související články

Další články