Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

17 fotografií, které zahřejí u srdce. Školka pro pandy, prostě to nejroztomilejší místo na světě!

Panda velká je také symbolem Světového fondu na ochranu přírody.
+ Dalších 14 fotografií
Jestli si myslíte, že znáte nejpohodovější a nejroztomilejší místo na světě, tak jste pěkně na omylu a budete muset přehodnotit svůj žebříček. Na první místo totiž jednoznačně patří tahle pandí školka!

Výzkumná základna Chengnu v Číně plná pandích mláďat, z čehož je jasné, že je to roztomilost sama!

Panda velká patří k ohroženým druhům, nebezpečí vyhynutí se zvyšuje s postupujícím narušováním jejích přirozených lokalit a velmi slabou porodností. To platí jak v zajetí, tak i v přírodě. Samice je březí 97 – 181 dní a rodí jen jedno nebo dvě malá, slepá a holá mláďata.

Z dvojčat zpravidla přežije jen jediné mládě. Podle Mezinárodní unie pro ochranu přírody v přírodě žije nejméně 900 jedinců. V zoo se dožívají až 30 let.

Chovatelské a mateřské centrum pro ohrožené pandy je velmi důležité, protože se snaží obnovit velmi rychle slábnoucí divokou populaci populárních medvídků. A kromě toho, že se jedná samozřejmě o mnoho zodpovědné práce, jedná se také o unikátní práci s neagresivními a zvídavými mláďaty, díky čemuž vznikají tyto úžasné fotografie.

Mohlo by vás zajímat

Další články