Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

168 výrazů: Takhle emotivně reagovala Nora Fridrichová na vyhazov ze StarDance

168 výrazů: Takhle emotivně reagovala Nora Fridrichová na vyhazov ze StarDance
Zdroj: profimedia
+ Dalších 15 fotografií
galerie
V sobotu se diváci rozloučili s prvním tanečním párem v soutěži StarDance 2019. Z kola ven šla moderátorka pořadu 168 hodin Nora Fridrichová (42), s níž tančil Jan Kohout. Ačkoliv své vyřazení negativně nekomentovala, pocity zklamání, rozhořčení a smutku se odrazily v její tváři.

Nora Fridrichová byla od počátku soutěžící, které diváci příliš šancí ve StarDance nedávali. V diskuzích ji nazývali toporným prknem a radili jí, aby se držela moderování. Zřejmě právě malá přízeň diváků bylo to, co Fridrichovou tolik zklamalo. Ačkoliv se ohledně svého vyhazovu při prvním kole negativně nevyjádřila, její výrazy prozradily mnohé.

Poté, co byla Nora Fridrichová ze StarDance 2019 vyhozena, bavila se ještě se svým tanečníkem Janem Kohoutem a se svým partnerem Robertem Zárubou nedaleko parketu. Ze snímků z těchto chvil je patrné, že byla ze svého tanečního konce zklamaná, smutná i naštvaná.

Na emotivní reakce moderátorky České televize se podívejte v galerii. Ve tváři se jí zrcadlily všechny emoce, které v tu chvíli cítila. Co myslíte, zasloužila si vypadnout?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy