Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

16 měsíců zasnoubená Markéta Konvičková: Svatba odložena

Zdroj: Eva Palkovičová
+ Další 4 fotografie

Krásná zpěvačka Markéta Konvičková (27) se sice zasnoubila už loni v únoru, avšak ani letos její velký den neproběhne. Ano řekne svému příteli Renému Kubošovi (33) až napřesrok, a to ještě jenom možná.

Markéta Konvičková: Svatba na pankáče

„Svatbu už jsem řešit začala. Ale pomaličku. Zasnoubení jsme přes rok, ale s ohledem na situaci, která panovala, jsme to zatím trochu nechali vyhnít. Nejspíš k ní dojde příští rok, nebo i později. Uvidíme. Zatím jsou přípravy v úplných plenkách. Jen jsem opatrně začala řešit místo konání,“ přiznala webu eXtra.cz Markéta.

Už ale zhruba tuší, jak by to přibližně mělo probíhat. Prý bez formalit.

„Jsem strašný pankáč. Svatbu chci hrozně uvolněnou, vlastně toho nechci mít ani moc naplánovaného. Žádný oběd ve dvanáct, rozbíjení talířů a podobné formality. Prostě aby to bylo úplně na pohodu. Spíš by to měla být letní párty než klasická svatba,“ věří půvabná Markéta Konvičková.

Dcera Amálka půjde za svědka?

„Ale naše Amálka už teď skoro chodí, tak nám alespoň bude bude moci jít za svědka,“ řekla eXtra.cz se smíchem.

Radost má i z toho, že ji už brzy konečně zase čekají vystoupení.

„Práce se rýsuje. Pořadatelé se začali ozývat, takže jsem ráda, že přes léto budou nějaké koncerty. Záleží na tom, jestli to stát zase nezakáže. Na tu hodinku, kdy budu na pódiu, mi malou pohlídá vždy někdo v zákulisí,“ dodala sympatická zpěvačka.

Související články

Další články