Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

16 kg dole! Z oplácané holky se stala sexy kost, která chce získat titul Supermiss

Nedokázala si v jídle poručit a nebyl na ni hezký pohled.
Zdroj: Facebook.com/Supermiss
+ Další fotografie
Tohle je světélko na konci tunelu pro každou holku, která se cítí jako šedivá myška s pár kily navíc. Stačí sebezapření, vůle a odhodlání se sebou něco dělat. A můžete se taky přihlásit do soutěže krásy, jako to udělala tato brunetka, ze které se stala sexbomba.

Ještě nedávno byste do nevýrazné brunetky jen těžko řekli, že by se z ní mohla stát taková kočka. Svá kila navíc se snažila všemožně maskovat, v minisukni byste ji těžko hledali. Jenže Monika Krpálková se zapřela a shodila neuvěřitelných 16 kilo! Za odměnu se teď bez výčitek může vystavovat v titěrných bikinách a muži na ni slintají.

Jenže to Monice nestačí, ona by ráda získala ještě korunku krásy, přítel jí věří natolik, že ji přihlásil do Supermiss. A s tou luxusní postavičkou, kterou má teď, rozhodně na vítězství může dosáhnout.

Už tuto sobotu se s dalšími devíti finalistkami popere o korunku královny krásy. Tak se nechme překvapit, jestli Monice nová postava přinese štěstí a ona se stane tou Supermiss a všem dřívějším posměváčkům se teď ona sama bude moct smát.

Související články

Další články