Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

16 fotek ze života Karla Gotta: Tady byl Mistr nejšťastnější, dokazují momentky

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Galerie
Karel Gott prožil krásný život od začátku do konce. Tento fakt, který pozůstalým a tisícům fanoušků pomáhá překonat bolest, která po Mistrově smrti zůstává v jejich srdcích, je nezpochybnitelný. Gott, jehož hvězda strmě vylétla nahoru už krátkou chvíli potom, co začal zpívat, svůj život žil naplno. I v dobách největší slávy si ale uvědomoval, že blízcí přátelé a rodina jsou to nejvíc. Podívejte se na snímky, na kterých je zachyceno zpěvákovo štěstí.

Karel Gott vynikal pokorným a slušným chováním celý život. Každý, kdo ho ale znal nebo s ním jenom přišel do kontaktu, potvrzuje, že Karel byl velkým bavičem s vytříbeným smyslem pro humor. V kolektivu byl oblíbený nejen proto, že byl všemi obletovaný zpěvák, ale také díky tomu, že byl skvělým společníkem.

Momentek spojených s příběhy, které Karel Gott za svůj život zažil, je nespočet. Střípky z jeho života, kde byl opravdu šťastný, jsou zachyceny na fotografiích, které o něm hodně napovídají. Zpěvák už od mládí toužil po lásce a milující manželce. Netajil se tím, že blízkým kamarádům spokojené manželství i záviděl, ale zároveň si uvědomoval, že by mohl zklamat desetitisíce fanynek.

Jeho životem prošlo mnoho žen i kamarádů. Jen hrstka nejvěrnějších mu zůstala po celý život. S těmi zažíval chvíle opravdového štěstí. V posledních dvou dekádách jeho života se mu splnil sen o kompletní rodině. Mladičká produkční Ivana Macháčková se stala jeho manželkou a matkou jeho dvou dcer. Právě dcery a manželka mu v posledních letech dokázaly vykouzlit vždycky úsměv na rtech.

Do naší galerie se podívejte na zajímavé momenty z Mistrova života, na kterých byl nejšťastnější.

Související články

Další články