Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

15 zvrhlíků se vystřídalo na nebohé dívce (18): Čtyři hodiny nepředstavitel­ných muk

Zdroj: archiv
brutální znásilnění
Německo opět bije na poplach. Agentura DPA informovala o tom, že teprve osmnáctiletou dívku mělo znásilnit 15 mužů. Policie v současné době zatkla sedm Syřanů ve věku od 19 do 29 let a také jednoho 25letého Němce. Přitom hlavní pachatel Majd H. (21), který obchodoval s drogami, mohl být dávno ve vazbě.

Měl to být obyčejný večer jedné osmnáctileté dívky, která si 14. října vyšla na diskotéku. To ovšem ještě netušila, jak otřesně její večer skončí. Vyrazila na místní freiburskou technoparty, kde začalo opravdové peklo.

Do půlnoci probíhalo všechno naprosto normálně, ale po půlnoci podnik opustil a odchytil si ji syrský uprchlík Majd H. (21), který ji znásilnil v nedalekém křoví. Jakmile dokončil svoji práci, tak zavolal své kumpány, kterých mělo být údajně 15 a všichni se na dívce vystřídali.

Nepředstavitelná muka musela dívka trpět dlouhé čtyři hodiny. Dívka navíc vypověděla, že dostala drink od neznámého muže a cítila se po něm doslova bezbranná. Policejní mluvčí se nechala slyšet, že podezřelí jsou známí už v souvislosti s jinými trestnými činy. Většina z nich žila v uprchlických zařízeních ve Freiburgu a okolí.

Podle informací deníku Bild hlavní pachatel Majd H. byl ještě před strašným činem v hledáčku policie. Kdyby všechno fungovalo tak, jak má, tak k hrůznému zločinu nemuselo vůbec dojít, protože by hlavní pachatel seděl ve vazbě.

Policie případ i nadále prošetřuje.

Související články

Další články