Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

15 žhavých fotek Markéty z Love Islandu: Ufňukaná kráska je z kola ven

Zdroj: archiv Markéta
+ Dalších 11 fotografií
reality show

Soutěžící, kteří hledají lásku v reality show Love Island mají za sebou první vyřazování. Černý Petr tentokrát padl na pohlednou Markétu, která nedokázala vytvořit s nikým pár, a proto musela z kola ven. Markéta přitom vypadala velmi nadějně a mnozí tipovali, že by to v soutěži mohla dotáhnout daleko. 

"Když jsem zjistila, že odcházím, tak mi spadl obrovský kámen ze srdce. Každý ode mě čekal nějakou akci a já byla pořádn klidná," rozpovídala se těsně po vypadnutí Markéta pro NovaPlus. 

"Myslím si, že to byla vina nás obou," řekla důvod, proč jí to s Petrem v Love Islandu patrně nevyšlo. 

"Byla jsem moc emotivní. Petr se neměl nutit do něčeho, co nechtěl. Já jsem z něj cítila, že je nervózní z kamer. Byl napjatý a já emotivní. Myslím si, že mimo vilu se určitě uvidíme a můžeme to zkusit," dodala půvabná Markéta s tím, že nic není vyloučené. 

"Před vyřazením každý chtěl, ať taktizuju. Já si neumím ani představit být tam s někým jiným. Zamilovala jsem se dvakrát. Poprvé v patnácti a podruhé, když jsem ho poznala," dodala Markéta. 

S Markétou se sice všichni loučili a ukápala i nějaká ta slza, ale skutečnost byla taková, že se jí většina účastníků show smála, že je ufňukaná a být na ní, tak se do týdne konají zásnuby a svatba. 

Vy se nyní můžete podívat do galerie na nejžhavější snímky krásné Markéty

Související články

Další články