Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

15 úchvatných fotek, které obletěly svět: Tohle jsou ty nejzajímavější momenty

+ Dalších 12 fotografií
Chtěli jste se někdy zajet podívat na slavnou Monu Lisu nebo zdolat Mount Everest? Možná vás překvapí, že na známé hoře se budete potýkat s obrovskými zácpami horolezců a Monu Lisu uvidíte, když budete mít hodně štěstí, z dálky asi tak jednoho kilometru.

Slavné přecházení Abbey Road skupiny Beatles ještě než začlo, jak vypadala Miss Amerika na začátku minulého století, čím se lidé chránili před medvědy a co je lehčí než vzduch nebo kde si můžete dát zdarma obří snídani, to vše uvidíte v galerii, kde pro vás máme 15 hodně zajímavých fotek.

A smutných taky. Srdceryvný moment jako vzpomínka na arizonskou tragédii, kdy v pekelném ohni uhořela najednou celá jednotka devatenácti hasičů.

Mladá vdova veze po dálnici urnu s popelem svého manžela zpět domů a na každém mostě, které její auto mijí, stojí požárníci na svých vozech a ženě i památce jejího statečného manžela salutují.

Mohlo by vás zajímat

Další články