Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

15 snímků Ivany Gottové, jak ji vizuálně změnilo manželství s božským Karlem (†80)

15 snímků Ivany Gottové, jak ji vizuálně změnilo manželství s božským Karlem (†80)
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
proměna
Je rozhodně ženou, která o muže nikdy neměla nouzi. Ale do manželství vstoupila až s Karlem Gottem (†80), který ji v počátcích jejich soužití prý uháněl. Nakonec se jejich přátelství proměnilo v manželství. Ivana Gottová vždy o manželství s legendárním zpěvákem říkala, že se jí splnil životní sen... Jak se po boku Mistra měnila v průběhu let, dokazují její snímky, sami jistě uznáte, že po boku Karla s přibývajícími roky rozkvétala jako květina.

Ivana byla vždy ženou, kterou obletovali slavní. Třeba světově proslulý herec Michael Douglas randil s Ivanou dva roky, když se spolu seznámili v roce 1996. Pak se do ní zamiloval Karel Gott, kterého si vzala za manžela.

Ivana se od doby, co s Karlem začala žít, v průběhu let měnila. Vystřídala několik odstínů barev vlasů, vždy chodila do společnosti elegantně oblečená. Z její tváře se vždy dalo vyčíst, že je zamilovaná a šťastná.

Když se jí narodila první dcera Charlotte Ella Gottová (13), Ivana se poprvé rozzářila jako kometa na nebi. Stejně tak tomu bylo i v případě narození druhé dcery Nelly Sofie Gottové (11). Manželství a mateřství Ivanu hodně změnily.

Právě její ženskost, elegance, cit pro změnu vizáže ve vhodnou dobu byly aspekty, které na ní Mistr miloval. Podívejte se, jak šel s Ivanou Gottovou čas.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy