Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

15 slavných žen, které opravdu umí stárnout s grácií: Plastikám říkají rázné ne

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
galerie
V moderním světě je velmi těžké smířit se se stárnutím, obzvláště pak pro celebrity. Celý svět sleduje každý jejich krok a o to více pak sleduje přibývající vrásky, šediny nebo kilogramy. Proto se spousta z nich svěřuje do rukou plastických chirurgů, výsledky ale mnohdy bývají otřesné. Těchto 15 slavných žen se rozhodlo říct jakýmkoliv zákrokům ne a stárnout s grácií.

Slavné ženy mnohokrát v nejrůznějších rozhovorech zmínily, že jakmile překročí práh padesátky, jsou v Hollywoodu odepsané. Každá známka stárnutí je pro filmaře výstražným znamením, že tyto dámy už patří do starého železa. Tomuto nehezkému stereotypu se naštěstí mnohé z celebrit postavily.

Plastické operace pomáhají ženám, aby se i v pokročilejším věku cítily krásné a aby se na nich zub času nepodepisoval. Občas se ale zákroky úplně nepovedou nebo si na nich člověk vytvoří závislost. Dokonalým příkladem, že ne vždy jsou plastiky k dobru, je módní návrhářka Donatella Versace, kterou proměnily v silikonovou figurínu. A jiné slavné ženy nechtějí dopadnout jako ona.

Podívejte se do galerie na slavné dámy, které se rozhodly, že budou stárnout bez pomoci chirurgů a přibývající věk budou vítat s grácií. Některé z nich měly o tomto kroku jasno už ve velmi mladém věku a je třeba jim fandit.

Související články

Další články