Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

15 podivných fotek nové České Miss: Nudná škaredka, nebo lidé nepochopili novodobou krásu?

Česká Miss 2018.
+ Dalších 23 fotografií
Novou Českou Miss se stala Lea Šteflíčková (20). Lea pochází z Ústí nad Labem a stát se královnou krásy bylo jejím velkým přáním. Lidé nejenom na sociálních sítích se ale nemohou shodnout na tom, jestli to je jen obyčejná holka z vesnice, nebo dívka oplývající krásou, kterou mnozí nepochopili.

V sobotu proběhl další ročník České Miss. Nejkrásnější dívkou Česka se nakonec stala Lea Šteflíčková. Dvacetiletá dívka, která se podle vlastních slov nebojí výzev. Od první chvíle bylo jasné, že tahle sympatická slečna udělá pro vítězství maximum.

„Povahové rysy, které by mi mohly pomoci k výhře v České Miss, jsou neústupnost a nevzdávání se, i když se člověk může dostat na to největší dno… Vždy je cesta dostat se na vrchol a toho se držím,“ řekla o sobě.

Otázkou zůstává, jestli má Lea v té záplavě Miss vůbec šanci uspět. Pohledná a hezká holka to je, ale lidé se shodují na tom, že od České Miss očekávali trochu víc. „Takových holek je u nás na sídlišti nespočet. Hezká je, ale není na ní nic zvláštního,“ zní jeden z komentářů.

Podívejte se do galerie na všechny fotky nové královny krásy a posuďte sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články