Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

15 odvážných fotek Robinsonky Terezy: Moje velká prsa jsou prokletím i darem, soudí

15 odvážných fotek Robinsonky Terezy: Moje velká prsa jsou prokletím i darem, soudí
Zdroj:
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
Krásná ostrovanka
Bývalá účastnice druhé řady reality show Robinsonův ostrov Tereza Dušková (26) to na Instagramu pořádně rozpaluje! Teď tráví dovolenou na Kanárech. V naší galerii si můžete v úžasu zavzdychat nad jejími nejžhavějšími aktuálními fotkami.

Před koronavirem utekla na Kanáry

Bývalá hvězdička druhé řady reality show Robinsonův ostrov, Tereza Dušková, je velkou milovnicí cestování i mimo kamery. Krásná trosečnice teď tráví dovolenou na Kanárských ostrovech. Konkrétně se vyhřívá na slunném ostrově Fuerteventura. Doma to totiž bylo "na hlavu" a Tereza zákazy vycházení neprožívala dobře.

"Těším se na babičku a dědu, těším se do kina, do divadla, do naší oblíbené Terapie na Výtoni. Těším se, až znovu uvidím Island, projedu na motorce kus Asie, těším se na Svatojakubskou pouť, těším se na kamarády, těším se, až roztančíme celou Lucernu. Sice je mi občas smutno, ale těším se," napsala na svůj instagramový profil.

Chtěla jsem být modelka, ubírala jsem si váhu

Fanoušci nestačí obdivovat hlavně její dokonalou postavu, kterou na svých sociálních sítích hojně vystavuje v plavkách a kterou by jí mohla závidět nejedna žena i dívka. Jenže Tereza nemá nic zadarmo a protože jídlo miluje, pravidelně sportuje. "Sportuju, abych mohla jíst. Takovým heslem se řídím celý život a vlastně to vůbec není špatný plán," vysvětlila svým fanynkám na Instagramu.

Se svou váhou totiž nebyla spokojená vždy. "Ve 14 letech jsem chtěla být modelkou, dokonce jsem měla i několik nabídek na práci, a kupodivu se nejednalo o žádný sprosťárny. Nicméně jak šel čas, postava se mi začala měnit a já už nebyla ta dlouhá tyčka, jak mně přezdívali. Rok co rok jsem si v každém dotazníku, ve kterém jsem měla uvádět míry a váhu, ubírala jako šílenec," přiznala Tereza na Instagramu.

Velká prsa jsou darem i prokletím

Teď svou postavu miluje a na Instagramu se s ní nestačí chlubit. Dámy obdivují její postavu, muži plný hrudník. "Podle mě jsou velká prsa darem i prokletím. Na jednu stranu jsem fakt ráda, že mám takové ženské křivky a není na mě vidět, že jsem jedla moc bramborového salátu. Na druhou stranu mě však štve, že já asi nikdy nebudu mít roztomilou fotku v plavkách," uvedla trosečnice Tereza.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy