Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

15 nevšedních valentýnských přáníček

Děkuji, že toleruješ mé pořady v televizi. P. S.: Stejně vím, že se
ti líbí.
+ Dalších 12 fotografií
Svátek zamilovaných se kvapem blíží. Stresuje vás tento fakt, protože nevíte, co svému milému nadělit a jak vyjádřit lásku? Veškeré nápady jste vyčerpali a nechcete se s dárky opakovat? Nadělte své drahé polovičce jedno z neobyčejných přáníček, za které sklidíte úspěch.

Typická valentýnská přáníčka a vyznání jsou nuda. Tentokrát by to chtělo opravdu něco originálního. Jak to udělat, aby byla pravdivá a přitom vtipná?

S tím vám pomůže umělkyně tělem i duší Julie Ann. Má pro vás několik vtipných zamilovaných přáníček, se kterými pobavíte a učarujete vaše milované.

Dávno jsou pryč doby, kdy se skládaly romantické a zamilované básničky. Dnes se sází na jistotu, jako je upřímnost a humor. Nikdo nejsme dokonalí a občas uděláme něco špatně. Pro tyto případy jsou tu tato přáníčka.

Své drahé polovičce díky nim jemně vyjádříte to, co vám na ní vadí. Zároveň ale potěšíte, když na závěr připojíte ono očekávané MILUJI TĚ.

Přáníčka od této umělkyně jsou jednoduchá, trefná a milá. Z těchto patnácti si určitě minimálně jedno vyberete.

Pozor však na některá z nich, můžou být až příliš upřímná. Abyste neurazili.

Mohlo by vás zajímat

Další články