Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

15 nejžhavějších fotek Nely Slovákové za toto léto: Během prázdnin se pořádně rozparádila

15 nejžhavějších fotek Nely Slovákové za toto léto: Během prázdnin se pořádně rozparádila
Zdroj: archiv Nela Slováková
+ Dalších 11 fotografií
Galerie
Nela Slováková (30) je známá provokatérka, která se ráda vystavuje, kde může. Žhavými snímky pak hojně zásobuje své fanoušky na sociálních sítích. Ačkoli ve světě panuje koronavirová pandemie, Nela si letošní léto dokázala užít i přes veškerá omezení. Často postovala odvážné snímky a my jsme pro vás vybrali 15 nejlepších.

Brněnská podnikatelka Nela Slováková zažívala poslední měsíce kvůli byznysu s rouškami krušné období. Krizi naštěstí přečkala v pořádku a nenechala si zkazit léto. Nela umí být pořádně neposedná, obzvlášť co se týká uveřejňování odvážných fotek. Jinak tomu nebylo ani toto léto.

Během parného léta své fanoušky hojně zásobovala žhavými snímky. Několikrát předvedla svůj výstavní zadeček. Zřejmě úplně nejodvážnější fotky pak postovala, když byla na romantické dovolené se svým přítelem hokejistou Lukášem Kozákem. Po několikaměsíčním stresu ohledně roušek potřebovala odpočinkovou dovolenou jako sůl.

V Chorvatsku si to náramně užívala a sledujícím na sociální síti se nezapomněla pochlubit svojí krásně vysportovanou postavou. Nela si na pravidelný pohyb vždycky najde čas. Pak se totiž může chlubit postavičkou, kterou jí leckdo může závidět.

Blondýnka se může pyšnit nejen pěkným pozadím, ale i pevným bříškem. Mnozí se pak pozastaví také nad Neliným bujným hrudníkem. Že má Slováková plastiku prsou, nijak netají. Už v minulosti, kdy účinkovala v reality show Hotel Paradise se chlubila tím, že z výhry půjde část peněz na vysněnou plastiku.

Na 15 nejžhavějších fotek Slovákové z tohoto léta se můžete podívat do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy