Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

15 nejžhavějších fotek Hanky Mašlíkové: Tohle tělo rok před čtyřicítkou nikdo nehýčká

15 nejžhavějších fotek Hanky Mašlíkové: Tohle tělo rok před čtyřicítkou nikdo nehýčká
Zdroj: Se souhlasem Hany Mašlíkové
+ Dalších 11 fotografií
Hot mama

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková slaví 39. narozeniny. My vám přinášíme sexy blonďatou galerii Hanky, která je právě k mání. Podívejte se na jejích 15 nejžhavějších aktuálních fotek!

Sexy a k mání

Od té doby, co moderátorka Hanka Mašlíková (39) oznámila rozvod se svým manželem, MMA trenérem Andrém Reindersem, je její žhavé sexy tělo zase k mání a Hanka vůbec nezahálí a svými šťavnatými fotkami nadšeně plní Instagram.

"Miluju různé typy spodního prádla," přiznala Hanka na svých sociálních sítích. Cože? Tahle kost že oslaví za rok čtyřicítku? Muži prostě nestačí slintat do komentářů.

Máma na jedničku

Jenže Hanka nemá svoji postavu zadarmo. Pravidelně na ní maká ve fitku. Maminka čtyřletého Andrease je sice zase k mání, svému ex ale v návštěvách syna rozhodně nijak nebrání. Pár už s Andrém sice netvoří, jako rodiče ale fungují na jedničku.

"Rozhodně to není tak, že bych ho nepustila přes práh domu," svěřila se redakci eXtra.cz Hanka s tím, že její bývalý chodil ještě v prosinci minulého roku syna denně navštěvovat. To Hanka ještě nezahazovala šanci na to, aby se s Andrém pokusili vztah zachránit. To se páru bohužel nepodařilo.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy