Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

15 nejzásadnějších rozchodů Hollywoodu: Tyto celebrity se letos vydaly každá vlastní cestou

15 nejzásadnějších rozchodů Hollywoodu: Tyto celebrity se letos vydaly každá vlastní cestou
Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
konec
Ještě před nedávnem těchto 15 párů pózovalo se zamilovanými pohledy ve tváři. Nyní je pro ně láska už minulostí a každý z nich se vydal vlastní cestou. Někteří spolu byli krátce, ovšem někteří spolu žili třeba i přes deset let. Podívejte se na 15 nejzásadnějších rozchodů letošního roku.

Letos to páry neměly opravdu jednoduché. Začátkem roku vypukla celosvětová pandemie koronaviru a téměř ve všech státech byla vyhlášena karanténa. Pro páry, které spolu žijí, to znamenalo, že spolu budou muset trávit 24/7. Po karanténě se dal očekávat buď velký babyboom, nebo lavina rozchodů.

No a bohužel některé páry se řadí do druhé skupiny. Kdo ze slavných už nevydržel po boku své drahé polovičky?

Megan Fox a Brian Austin Green

Rozhodně jedním z nejvíce medializovaných rozchodů je ten modelky Megan Fox a herce Briana Austina Greena Rozvádí se po deseti letech manželství, během kterého si stihli pořídit tři děti. O rozpadu vztahu jednoho z nejatraktivnějších párů Hollywoodu se spekulovalo už delší dobu. Herec, jehož si všichni pamatují z Beverly Hills 90210, rozchod přiznal až letos v květnu

Že se rozejdou, byl nápad Megan. No a veřejnost už zřejmě ví proč. Fox se totiž zakoukala do kontroverzního zpěváka Machine Gun Kellyho

Mary-Kate Olsen a Olivier Sarkozy

Mary-Kate Olsen randila s Olivierem Sarkozym tři roky a následně se konala svatba. Páru zpočátku nikdo nedával velké naděje, ale postupem času to začalo vypadat, že jim to spolu klapne. Proto byl pro všechny velký šok, když bývalá herečka požádala o výjimku v době koronavirové pandemie a žádala, aby byli co nejrychleji rozvedeni.

„Je to mezi nimi velmi ošklivé,“ řekl magazínu E! zdroj blízký rozvádějící se Mary-Kate. Jejich vztah měl údajně dlouhodobě procházet krizí, která vyústila v rozvod. Mary-Kate byla vdaná za bratra bývalého prezidenta pět let a fanoušci spekulovali, zda již není pravý čas na rodinu.

Které páry si letos daly navždy sbohem, se podívejte do fotogalerie.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy