Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

15 největších úletů a bizárů roku 2016! Zaznamenali jste je všechny?

Tak tohle opravdu nechceš!! Felix na Tinderu, co přijde dál, zombie
apokalypsa?!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Za rok kolem nás proletí spousta informací, některé zachytíme, jiné vytěsníme. Některé bychom raději neregistrovali, ale internet je jimi bohužel tak přehlcen, že si nemůžeme pomoct, ani kdybychom chtěli. Přinášíme vám 10 největších bizárů neboli módních hitů, na které letos asi jen tak nezapomenete!

1. Fotbalisti

I když se nás po celý rok Verunka Kopřivů snaží přesvědčit o tom, že víc v kurzu jsou hokejky, tak kopačky stále frčí, stále jsou v módě a stále jim chceme sahat na vypracované pupíky!

2. Tinder

Tahle aplikace na randění, kterou každé pohlaví chápe úplně jinak, letos oslavila docela úspěch. Pokud jste ji ještě nesmazali, dejte si to za novoroční předsevzetí. Stejné lamy totiž můžete potkat i na vánočním večírku.

3. Instagram

Jasně, není to zrovna objev roku 2016, ale nová funkce insta stories celkem slušně zabila populární snapchat. Takže teď nám ke stalkování ostatních slouží už jenom jedna jediná appka. Jupí!

4. Obří zadky

Pokud nemáte zadek jako dva vánoční dorty po vzoru Nicki Minaj nebo Kim Kardashian (36) utíkejte do fitka dřepovat. Ploché zadky totiž nejsou v módě už nějakou dobu, což je dobrá zpráva pro milovnice čokolády a vánočního cukroví. Máte slušnou šanci, že to do silvestra ještě doženete.

5. Svatby a miminka

Jo, pořád je to v módě a pořád s tím všichni spamují Facebook! Ne, nikdy to naši civilizaci zřejmě nepřejde a ano, jsme odsouzeni k zániku.

6. Chorvatsko v létě

Vy jste letos nebyli pařit na Zrcé? Jako kdybyste nežili, samozřejmě! Zdá se, že od dob komunismu, když všichni na letní sezonu frčeli trabantem do Jugoslávie pod stan, se zase až tolik nezměnilo.

7. Justin Bieber

Ne, ještě ho nikdo nikam nezavřel, nepohřbil ani nepověsil. Dokonce nás poctil svou návštěvou a sbalil na diskotéce pár českých fešand.

8. Donald Trump

Ten tu tedy ještě nebyl! Nicméně tenhle oranžový děda, co vypadá trochu jako majitel Playboye, nabyl v Americe tolik na popularitě, že si ho dokonce museli zvolit jako prezidenta. Nevíme, jak vy, ale pro nás je naprosto jasnou představou typicky vypadajícího Američana.

9. Youtubeři

Bohužel, nevymřeli, naopak se množí. Především v Čechách, kde je úroveň těchto znuděných spratků opravdu nízká, by jim měl někdo vysvětlit, že pokud se posadíte před webku a budete hodinu nudit lidi tím, že si chcete nechat udělat prsa, neudělá to z vás dobrého youtubera. Neudělá to z vás vlastně vůbec nikoho a vy dál budete, jak že se jmenujete, no nikdo.

10. Kanye West

Kanye prostě nezklame! Co rok, to úlet! Těžko říct, jestli šňupe moc kokainu, nebo mu z té famílie Kardashianů hrabe, nebo jestli je opravdu Ježíš! Zdá se, že čím větší umělec, tím větší magor, a tak je prostě občas jednodušší se nechat někam zavřít. Víš, Kanye, ono kdybys občas víc mlčel, když se předávají nějaké ceny, úplně by to stačilo!

11. Flitry a samet

Ehm, ano, pamatujete, jak jste do školky nosili sametové kamaše a vaše máti na sobě měla flitrované šaty pochybného střihu? Tak je to tu zase, takže doufejte, že ten kus hadru nehodila do kamen! Pokud hodila a vy si něco tak otřesného půjdete koupit, hoďte se do těch kamen taky.

12. Česká politická scéna

Sex, drogy a rock and roll!

13. Brangelina

Když máte doma padesát dětí, myslíte si, že to spěje jinam než k alkoholismu, násilí a rozvodu?

14. Felix Slováček

Už třicet let na rozdíl od Dády vypadá stejně a mysli je očividně stejně bujaré a sveřepé, jako jeho milenky z Tinderu.

15. Lady Dee

Ten pocit, když je" Lady Dee":https://www.extra.cz/tema/lady-dee tím jediným trendem letošního roku, který má hlubší smysl a pomáhá vyššímu dobru!

Související články

Další články