Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

15 nejrajcovnějších fotek Vici Kerekes: Tahle holka si umí udělat z kalhotek gumičku

Zdroj: Facebook
+ Dalších 11 fotografií
Sexy Vica
Vica Kerekes (37) je snem mnoha mužů. Co jim hraje do karet, je fakt, že Vica se rozhodně nebojí svléknout. Velmi odvážné scény měla ve filmu Muži v naději, kde si dokonce zvládla udělat z kalhotek gumičku. To nenechalo chladným snad nikoho.

Vica se téměř v každém filmu ukáže nahá a je to pohled pro bohy. Ve slavné scéně z filmu Muži v naději ani nemusí nic pořádně ukazovat. Stačí, že si svlékne v narvaném baru kalhotky a udělá si z nich gumičku do vlasů. Jakoby se nechumelilo! Pak tam rajtuje na Jiřím Macháčkovi tak divoce, že dvojice během natáčení zničila dvě houpací křesla.

Vica zpočátku vůbec nevěděla, zda má herectví vůbec dělat. „Když jsem skončila školu, měla jsem obrovské dilema. Nakonec jsem se rozhodla, že budu herečka a vyberu si tuhle svoji cestu. Když jsem skončila, řekla jsem si… ano, když to budu dělat, tak se vším, co je potřeba. To je duše a je to tělo,“ říká svůdná Slovenka, která svůj největší vzor vidí ve francouzské herečce Juliette Binoche. "Prostě do toho jde naplno, a když si to role žádá, tak se svlékne," říká Kerekes.

Kdyby se svůdná Vica pro herectví nerozhodla, byla by to přeci věčná škoda...

Související články

Další články