Kdo nám chce do komentářů napsat, že je doopravdy nemůže vystát redakce eXtra.cz, tak… má pravdu jen částečně. Ale tentokrát jsme v tom nevinně, tyhle celebrity si svůj hněv zasloužily u více lidí, než čítá naše chudičké osazenstvo. Lidé jim zakládají nenávistné skupiny na Facebooku, píší o nich hanopisy na Twitteru a kritizují každý jejich krok.

Mají více odpůrců, než si vůbec myslíte, a to i ti, u kterých nás to docela překvapuje. Ba ne. Až na jednu výjimku vlastně docela souhlasíme.

15. Rihanna

Kdysi velký objev. Problém je, že neumí zpívat naživo a místo toho se na pódiu nevhodně předvádí, ukazuje se věčně polonahá, provokuje, je to pozérka. Takto se o ní píše, navíc její mečivý hlas zrovna lidem nelahodí.

14. Madonna

Ta leze krkem lidem už dlouho. Její vliv na popmusic je absolutně nepopiratelný a ani my ho nemůžeme znevážit, opravdu udělala obrovský kus práce. Vadí ale její angažovanost v rozvojových zemích, její přísné životní návyky, nedostatek pěveckého talentu a absence soudnosti. Nejčastěji je kritizovaná za to, že neumí stárnout.

13. Russell Brand

Britský komik a herec naštval veřejnost tím, jak hanebně se zachoval k exmanželce Katy Perry. Dokonce ji v televizi po rozvodu i pomlouval, podváděl ji, kde mohl, ještě ke všemu vypadá jako opice.

12. John Mayer

Taky nevíme, kdo to je. Ubohý déčkový zpěvák, kterého na ulici nikdo nepozná a nikdo od něj ještě nikdy nic neslyšel. Leze ale do postele slavným holkám, jako je třeba Jennifer Aniston nebo právě Katy Perry, a tak si dělá jméno.

11. Miley Cyrus

Holka od Disneyho Hannah Montana dostala novou přezdívku – pódiová coura. Miley je celkem už nechutná, chová se jako šlápota někde od německých hranic, zpívat neumí, hrát neumí a chovat se taky neumí. Její klipy jsou katastrofa, vidět ji naživo znamená nalít si kyselinu do očí. Její odporný jazyk už má dokonce svůj účet na Twitteru. Lidé jí píší, že je slizké prase. Krása.

10. Paris Hilton

Profesionální nula. Neumí nic a přitom dělá všechno, vleze úplně všude a ještě navíc štve lidi tím, jak se chová ke zvířatům. Koupí si psa, který ji omrzí, tak ho vyhodí a za 14 dní má nového.

09. Tom Cruise

Hollywoodská hvězda vadí zejména vinou scientologie. A to ne jen obyčejným smrtelníkům, dost ho má třeba i herec Mark Wahlberg. Když se ho ptali na Toma, řekl: „Nevím, nechodíme do stejného kostela, já chodím tam, kde se narodil Ježíšek.“ Hm, celkem výstižná posílačka do zadních partií.

08. Kristen Stewart

Říká se jí herečka, ale umí jen dva výrazy – se zavřenou a s otevřenou pusou. Mimochodem, série Stmívání patří mezi nejproklínanější filmy. Lidé Kristen nesnášejí za její vagabundí vzhled, protivný výraz na fotkách a její hloupou nevěru.

07. Megan Fox

Je to kočka jak hrom, o tom žádná. Jenže si udělala nepřátele tím, že není nijak talentovaná, má několik plastik a navíc chce být zoufale druhou Angelinou Jolie…

06. Angelina Jolie

…což je paradox, protože ani ta pravá Angelina Jolie od Matella není taky dvakrát oblíbená. Vadí hlavně ženám, ale nikoliv proto, že by jí záviděly krásu nebo Brada Pitta. Nejčastější stížnosti? Otravuje, kde se dá. Motá se do režie, motá se do OSN, motá se do řešení chudoby, motá se do lidských práv, motá se do válečných konfliktů, děti si vybírá jak v obchoďáku a navíc ta její prsa! Ženy teď mají díky ní pocit, že když nepůjdou na mastektomii jako ona, dostanou okamžitě rakovinu.

05. Lady Gaga

Nenáviděná hlavně pánskou populací. Její kostýmy jsou k smíchu, je tak bizarní, až je trapná. Lady Gaga je ten typ, který se dá poslouchat, ale ne vidět. Obviňují ji z kopírování Madonny, nadávají do transsexuála. Mimochodem, že Lady Gaga má beztak penis, si myslíme taky.

04. Justin Bieber

Tak ten tu nemohl chybět, zvláště proto, že je to největší miláček redakce. Ale nechme teď mluvit ostatní a ne nás. Na Twitteru najdete těchto komentářů mraky:

„Je to totální kretén bez talentu.“

„Co si hergot myslí, že dělá? Otřesnou hudbu pro pětileté fanynky.“

„Vypadá jak holka, dělá retardovanou hudbu a fluše po lidech, mám říkat víc?“

Důvodů, proč ho nesnáší masy lidí, opravdu jsou to masy, je hodně. Mezi nejzákladnější ale patří to, že zruinoval pojmy dobrá hudba a mužnost, má image vymydleného panáka a talentu za zlámanou grešli. Hlavně pánové jsou z něj vzteky ve vrtuli. Jeho čepice a často omílaný swag jsou vděčnými vtipy internetu.

03. Nicki Minaj

Kdo je to? Co dělá? Kdo si na ni kupuje lístek? Rapperka, jejíž hudba se nedá poslouchat, nosí otřesné šaty a vypadá jak kreatura. Slavná je, aniž by někdo věděl proč. Nicki prostě lidi nesnesou.

02. Kim Kardashian & Kanye West

Páreček, který je nenáviděn společně. Ona je nikdo, náhodou se dostala do televize ve stupidní reality show své rodiny a najednou z ní má být hvězda, to lidi nikdy nepřijmou. On to schytal za to, že s ní má dítě, a spolu na fotkách působí jak mistři světa. Prodávají své soukromí a jsou slávychtiví. Pro veřejnost neodpustitelné.

01. Bono Vox

Překvapení na konec. Famózní zpěvák skupiny U2 je v neoblibě celkem široké veřejnosti už hodně, hodně dlouho, hlavně doma v Irsku. Mohou za to zejména jeho charitativní akce na podporu hladovějících zemí, nebo angažovanost v určitých vládních krocích. Bono prostě moc kecá do věcí, kterým by podle lidí neměl vůbec rozumět, je to takový pravdoláskař s naditou kapsou. Nejčastější hejty jsou ve znění toho, že když nutí veřejnost pomáhat a strkat peníze potřebným lidem, měl by to dělat hlavně sám. A když už to udělá, lidé ho zase viní z toho, že se u toho zviditelňuje až moc. Prostě se nezavděčí.