Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

15 nejodvážnějších snímků Kairy Hrachovcové: Na nové fotce zakryla klín jen květinou

15 nejodvážnějších snímků Kairy Hrachovcové: Na nové fotce zakryla klín jen květinou
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 11 fotografií
Galerie
O herečce Kaiře Hrachovcové (45) je známo, že se své perfektní křivky nestydí ukazovat a ráda se fotí polonahá či úplně v rouše Evině, jak už v minulosti několikrát předvedla. Pět let před padesátkou si to ale Kaira může dovolit. Nedávno chtěla potěšit frustrované duše v karanténě a sdílela opět velmi odvážný snímek. Vybrali jsme pro vás TOP 15 jejích nejodvážnějších snímků, kterými Kaira očarovala nejednoho fanouška.

Svého krásného těla si Kaira je plně vědoma a nezdráhá se jej ukazovat na svém Instagramu. Hrachovcová, která si před pár lety přidala jméno Kaira, nastoupila na duchovní cestu, což jí prospívá nejen psychicky, ale i fyzicky.

Dbá o své tělo

Vyhýbá se nezdravému jídlu a pravidelně cvičí, což eXtra.cz také prozradila. Seriálová Simona ze Života na zámku se za dvacet let opravdu radikálně proměnila. I když děti nikdy neměla, stala se z ní milující bytost, která nesoudí, nekritizuje a má ráda vše živé i neživé kolem sebe.

Klín zakrytý květy

S takovou figurou by mohla strčit do kapsy i o mnoho mladší kolegyně. Nedávno ukázala opět nahý zadeček jen pod rouškou lučních květin a na Prvního máje sdílela fotku od fotografky Jarmily Štukové Kovaříkové, na které jí intimní partie a prsa zakrývají také jen květiny.

Na hereččiny nejnovější polonahé fotografie a další odvážné snímky se podívejte do naší galerie.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy