Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

15 nejlepších komedií, které vám v karanténě zaručeně zvednou náladu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
přehled
Pandemie koronaviru Čechy v podstatě uvěznila doma. Vláda zavedla opatření, která je třeba pro dobro naše i ostatních dodržovat. Domácí nudu lze ale jednoduše zahnat, a pokud už vás úklid či třídění šatníku nebaví, přinášíme vám přehled nejlepších komedií, které vám zaručeně zvednou náladu.

Kvůli koronaviru se život změnil a nic není takové, jako jsme byli dosud zvyklí. Někteří lidé nemohou do práce, ven se můžeme vydat jen s rouškou a na posezení v kavárně či party na diskotéce můžeme ještě na čas zapomenout. Neznamená to ale, že se musíme jen nudit.

V době, kdy je spousta snímků k nalezení online na všemožných platformách, jakými jsou například Netlix či HBO GO, se lidé nemusí spoléhat jen na program v televizi. Filmy i seriály si dnes může člověk stáhnout za pár korun. A komedií, které vaše dny v karanténě rozjasní, je přehršel.

Podívejte se do galerie, kde jsme pro vás sestavili seznam 15 nejlepších komedií, které vás zaručeně pobaví. Ať už jste příznivci starších klasik, parodií, animovaných filmů či české tvorby, na své si určitě přijdete!

Související články

Další články