Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

15 nadržených mladíků v Maroku zneužilo osla: Všichni dostali po styku vzteklinu!

Chudák osel!
Terčem sexuálních útoků v Maroku se stal osel. Styk s ním mělo 15 frustrovaných puberťáků a nedopadlo to dobře. Všichni skončili v nemocnici, kde dostávali očkování proti vzteklině a antibiotika. Mají teď z ostudy kabát a směje se jim celá vesnice.

Na kuriózní případ upozornil server Morocco World News s odvoláním na deník Al Akhbar. Případ se měl odehrát ve vesnici Sidi Kamel v kraji Sidi Kacem.

V místní nemocnici skončilo postupně 15 puberťáků. Všichni měli příznaky vztekliny, což je vážné virové onemocnění centrálního nervového systému a je těžké jej léčit.

V místním rozhlase poté zazněla informace, že každý, kdo měl nějaký styk s oslem, se musí bezprostředně dostat na vyšetření do nemocnice. Rodiny nakažených dětí se staly terčem posměchu a podle informací místních médií raději ostatní oslí milovníci vyhledávají jiné nemocnice, aby se vyhnuli ostudě.

Nejhůře na tom ale bude nevinný osel, kterého místní autority doporučují utratit, aby se nákaza nešířila dál. Možná by bylo lepší mít vychovanější občany než mrtvá zvířata.

Mohlo by vás zajímat

Další články