Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

15 málo známých snímků, na kterých je Ivana Gottová v roli skvělé manželky a matky

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
RODIČ
Ivana Gottová (43) se díky manželství s Karlem Gottem (†80) stala jednou z nejznámějších žen Česka. Sama se k manželství s Mistrem vyjádřila, že se jí splnil letitý sen. Po Mistrově boku vzkvétala jako květina, přesto moc dobře věděla, že si svůj poklad v podobě nejuznávanějšího českého zpěváka musí hlídat jako oko v hlavě. A nejen jeho, ale i své dvě krásné dcery Charlottu Ellu a Nelly Sofii... Ivana sice zkusila kariéru moderátorky, ale mnohem více jí šla role manželky a matky. To dokazují i málo známé snímky.

Manželství Ivany a hvězdného zpěváka byla náhoda. O to více krásná náhoda... V počátcích partnerství jen málokdo věřil, že jim to vydrží tak dlouho. A že se stanou manžely. To se nakonec stalo, a to 7. ledna 2008, kdy se jejich obřad tajně konal v kapli v Las Vegas v 16:30 místního času.

S Ivanou Macháčkovou čekal Gott již druhé dítě, Ivana byla ve čtvrtém měsíci. S obřadem přijala jeho příjmení a stala se Ivanou Gottovou.

Zkusila se v showbyznysu prosadit jako moderátorka, ale nakonec sama uznala, že role věrné manželky čekající na živitele rodiny a dokonalé matky jí vyhovuje více. A svou roli plnila skvěle a do puntíku. To je zřejmé i ze snímků, které má eXtra.cz k dispozici. Na nich je Ivana jako milující manželka a starostlivá matka. A právě pro její pečlivost a lásku k dětem si Karel vybral správně. U nohou mu klečely tisíce žen, ale jen tu jednu požádal o ruku. A chybu rozhodně neudělal.

Související články

Další články