Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

18 let od natočení kultovního vánočního filmu Láska nebeská: Jak vypadají hlavní představitelé dnes?

18 let od natočení kultovního vánočního filmu Láska nebeská: Jak vypadají hlavní představitelé dnes?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií

Už 18 let baví diváky vánoční snímek Láska nebeská, který se nesmazatelně zapsal i do našeho svátečního programu. Znovu a znovu sledujeme cestu zamilovaného zrzka Maxe, který chce sbalit svoji spolužačku a dvojici nesmělých pornoherců, kteří se do sebe zamilují během natáčení. Jenomže z Maxe je dneska dospělý muž a jeho adoptivní táta má šediny. Jak vypadají herci z Lásky nebeské?

Pro některé to byla nejvýraznější role v životě, jiní pokračují ve své herecké kariéře. Hugh Grant dál září ve velkých snímcích a Emma Thompson je také žádanou herečkou. Naposledy bavila diváky v pokračování Bridget Jones, kde si střihla roli vtipné gynekoložky.

A pak jsou tací, kteří se na filmová plátna už nedostali. Třeba zmiňovaná roztomilá herečka Sienna Guillory nebo premiérova asistentka Natalie zahraná Martine McCutcheon

Čas nejde zastavit a bohužel jsou tu i tací, kteří navždy odešli do hereckého nebe Alan Rickman si v Lásce nebeské zahrál záletného manžela. Kromě tohoto snímku si ho diváci zamilovali i jako profesora Snipea z Harryho Pottera 14. ledna 2016 zemřel na rakovinu.

Na to, jak se změnili hlavní představitelé, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články