Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

15 jejích TOP snímků… Zuzana Čaputová je nejen PREZIDENTKA, ale i hodně žhavá ŽENA

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
Krásná hlava státu
V sobotu Slováci rozhodli o tom, že jejich zemi bude reprezentovat žena. Je to pro ně historický moment. Zuzana Čaputová (45) je nejen výborná právnička, politička a matka dvou dcer, ale také velmi půvabná žena, na které mnoho pánů může oči nechat. Pojďte se přesvědčit sami...

Zuzana Čaputová se netají tím, že je rozvedená. S Ivanem Čaputou se rozvedli v roce 2018. Z jejich manželství vzešly dvě velmi pohledné dcery. Jedna z nich bude mít brzy osmnáct let, druhé, kterou zajímá politika a dění ve společnosti, bude patnáct.

V sobotu charismatická blondýna na plné čáře „přejela“ svého prezidentského oponenta Maroše Šefčoviče (52) a skutečnost, že Slovensko bude mít prezidentku, ocenilo nejen mnoho politiků, ale i Čechů. Hned se na internetu objevilo několik koláží, které Čaputovou srovnávaly s Milošem Zemanem. Rozdíl je znát na první pohled. A nutně nemusí jít jen o pohlaví.

Čaputová je totiž velmi pohledná a sympatická žena, která ví, co chce. Před časem si založila i profil na Instagramu, kde se pochlubila několika velmi na pohled příjemnými snímky. Ty nejlepší z nich najdete v galerii. Slovensko má opravdu krásnou prezidentku, která má jiskru v oku!

Související články

Další články