Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

15 fotek žhavé modelky Tyry Banks. Krásky, která se nikdy neprovdala

Zdroj: Instagram Tyra Banks
+ Dalších 10 fotografií
Sexy galerie

Topmodelka, která prospěla svým hypnotickým pohledem. Tyra Banks (47) patří mezi ty nejznámější a nejikoničtější manekýny. Přes velký pracovní úspěch se jí nedařilo v lásce. Kráska z mol se nikdy neprovdala, na toho pravého stále čeká...

Průkopnice Tyra Banks

Tyra Lynne Banks (47) patří k nejúspěšnějším modelkám na světě. Stala se první Afromameričankou na obálce některých amerických časopisů, jako například Sport Illustrated Swimsuit Issue či GQ. Mnoha ženám prokopala cestu do světa modelingu a mnoho nových modelingových tváří objevila díky svému účinkování v show Amerika hledá topmodelku, kterou dlouhá léta moderovala.

Typický výraz ve tváři

Cesta za úspěchem není jednoduchá, krása a talent mnohdy nestačí. I absolutní třída, jako je Tyra, byla na začátku své kariéry odmítnuta čtyřmi modelingovými agenturami. V devadesátých letech už pobláznila svět a byla doslova všude. Tyra proslula i svým hypnotickým pohledem do kamery, který je pro ni typický. Říká mu "smize".

Tyra si zahrála i v několika filmech a seriálech, napsala knihu a objevila se v pár videoklipech (třeba Black or White od legendárního Michaela Jacksona). Vede i vlastní webové stránky a podniká. Nedávno uvedla na trh vlastní zmrzlinu Smizecream.

Modelka se nikdy nevdala. V roce 2016 porodila syna fotografovi Erikovi Aslovi. Vztah se rozpadl o rok později, kdy začala randit s Louisem Bélangerem-Martinem.

Související články

Další články