Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

15 fotek umučené Violy (†34): Kamarádila se s hvězdou Ordinace a pomáhala dětem

Zdroj: Facebook
+ Dalších 12 fotografií
Otřesná vražda
Učitelka angličtiny Viola M. (†34) si přišla ze východoslovenské vesničky do Bratislavy plnit svoje sny. Minulý týden ji však našli brutálně zmlácenou a podchlazenou v přístavu. Cestou do nemocnice bohužel zemřela. V útlém mládí se věnovala modelingu, chtěla dělat charitu a fotit. Nic z toho už bohužel nestihne.

Bratislavu obchází strach z vraha krásné učitelky Violy M. (†34), kterou minulý týden našli surově zbitou v přístavu nedaleko mostu Apollo. Mluví se i o znásilnění, pachatel ji nejspíš svázal a údajně měla i devastační poranění análního otvoru.

Jak informoval portál cas.sk, Viola se v mládí věnovala modelingu a procestovala svět. Pocházela z východu, nakonec se usadila v Bratislavě, kde si chtěla splnit svoje sny. Mezi ně patřilo pomáhání lidem v nouzi. Podílela se třeba na charitativním kalendáři, který měl pomoct africkým dětem. Těsně před vraždou prý připravovala poblíž přístavu další výstavu.

Znala světové celebrity

Zároveň sbírala fotky se známými osobnostmi, setkala se třeba s Leošem Marešem, Jánem JackuliakemOrdinace v růžové zahradě, ale i hollywoodskými hvězdami Jimem Carreym nebo Val Kilmerem.

Policie o průběhu vyšetřování mlčí, ale snaží se obyvatele metropole uklidňovat. „Získané poznatky jednoznačně neprokázaly přítomnost hrozby aktivity recidivisty nebo sériového pachatele,“ napsali muži zákona na Facebook. Některá slovenská média dokonce spekulují, že už zadrželi podezřelého, jinak by s takovými prohlášeními ještě počkali.

Související články

Další články