Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

15 fotek tělíčka, co smí hýčkat jen Rytmus: Jasmina Alagič není žena, ale bohyně

Zdroj: Instagram Jasminy Alagič
+ Dalších 11 fotografií
Spanilá moderátorka

Půvabná moderátorka primácké show Česko Slovensko má talent je hvězdou nejen televizních obrazovek, ale také sociálních sítích. Na těch by Jasmině Alagič (32) kdekdo hádal spíš kariéru modelky. Našim výběrem jejích nejsvůdnějších fotek se můžete kochat v galerii.

Jasmina diváky okouzluje svým půvabem

Jasmina Alagič Vrbovská (32) provází diváky TV Prima devátou řadu show Česko Slovensko má talent. Krásná maminka dvouletého Sanela, kterého má s manželem Rytmusem (44), fanoušky okouzluje nejen svými moderátorskými dovednostmi, ale také svým půvabem a krásnými modely, ve kterých před televizní obrazovky vstupuje.

"Slibuji, že ani trošku nepřeháním, když řeknu, že často nebudete věřit tomu, co vidíte a uvidíte i to, co jste v životě neviděli. Na vlastní kůži jsem zažila věci, které prostě nedokážu vysvětlit," popisuje kráska své zážitky ze zákulisí ČSMT.

Jasmina Alagič je i hvězdou Instagramu

Jasmina Alagič je ale velmi aktivní také na sociálních sítích, kde sdílí své žhavé fotky, díky kterým by jí každý hádal spíš profesi modelky. 457 sledujících na Instagramu paní Vrbovské se tak může kochat jejími dokonalými křivkami, které inspirují k cvičení nejednu ženu. Toto, že je matka po porodu? Nemožné.

Jasmina Alagič byla také v minulosti moderátorkou pěvecké soutěže SuperStar, kde byl jedním z porotců i její manžel rapper Patrik Rytmus Vrbovský. Páru se roku 2019 narodil syn Sanel, jehož soukromí velmi chrání. Přestože se obou rodičů fanoušci na sociálních sítích často ptají, zda neplánují pořídit Sanelkovi sourozence, pár zatím na druhé miminko nepomýšlí.

Nad Jasminou se můžete kochat v naší galerii

Související články

Další články