Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

15 fotek, jak se vyvíjely plastiky Michaela Jacksona: Chtěl se stát kopií Diany Ross

15 fotek, jak se vyvíjely plastiky Michaela Jacksona: Chtěl se stát kopií Diany Ross
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
proměna
Zpěvačka s kudrnatou hřívou Diana Ross (76), která dnes slaví narozeniny, byla největší múzou tragicky zesnulého Michaela Jacksona (†50). Dokonce se tradovalo, že se pomocí četných plastických operací chtěl stát její kopií. Podívejte se do galerie, jak se král popu po jednotlivých zákrocích proměňoval!

Byli to kamarádi na život a na smrt. A platí to i jedenáct let poté, co Michael Jackson odešel na věčnost. Diana Ross odráží všechny útoky, které jdou králi popu na vrub kvůli údajnému zneužívání nezletilých. Zpěvačka ale byla nejenom Jacksonovou přítelkyní, prý si ji vzal za nedostižný vzor!

Tomu by odpovídaly i proměny jeho tváře, kterých docílil ohromným množstvím plastických operací. Původně vyhledával lékařskou pomoc kvůli kožní chorobě vitiligo, která mu způsobovala pigmentové skvrny po celém těle. Plastiky se pak ale staly jeho doživotním koníčkem. Ross v tom měla sehrát klíčovou roli. "Byl Dianou posedlý už od svého útlého mládí," řekl webu dailymail.co.uk zdroj z jeho blízkého okolí.

Jackson ale šel s plastikami do úplného extrému. Těsně před tragickou smrtí zpěvákův nos vypadal jako z modelíny, o bradě vůbec nemluvě. Podívejte se do galerie, jak šel s proměnami jeho vizáže čas.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy