Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

15 dojemných snímků Ivany Gottové, než se vdala za Mistra (†80)

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
LÁSKA
Ivana Gottová (43) se stala díky manželství s Karlem Gottem (†80) jednou z nejznámějších žen Česka. Sama se k manželství s Mistrem vyjádřila, že se jí splnil letitý sen, i když Slavíka nejprve odmítala... Legenda české hudební scény si mohla ženy přitom vybírat pouhým lusknutím prstu, nakonec jen Ivana se stala jeho manželkou.

Vztah Ivany a hvězdného zpěváka psal sám osud. Vdova po pěvecké legendě před mnoha lety vůbec netušila, že Karel Gott bude tím princem, se kterým jednoho dne uzavře manželství. Stalo se tak 7. ledna 2008, kdy si slavný pár řekl své "Ano". Obřad se konal v kapli v Las Vegas v 16:30 místního času. S Ivanou Macháčkovou čekal Gott již druhé dítě, Ivana byla ve čtvrtém měsíci...

Málokdo věřil, že vztah Ivany a Karla skončí manželstvím. Natož že spolu vydrží tak dlouho. Jejich začátky byly totiž hodně vratké a k lásce nemuselo vůbec dojít. Setkali se na udílení cen TýTý 1998. Gott si údajně řekl o její telefon, Ivana mu ale správné číslo nedala. Později to zdůvodnila, že věděla, že Karel má přítelkyni a i ona byla v té době zadaná.

Nakonec se setkali podruhé, kdy už Ivana byla svolnější. Začali se stýkat, telefonovat si a postupně k sobě našli cestu. "Zamilovanost z mé strany přicházela postupně, což jsem nikdy předtím nepoznala,“ uvedla v jednom z rozhovorů. Od roku 2001 se začala Ivana objevovat po Karlově boku jako oficiální přítelkyně.

Manželé spolu prožili mnohé. Ivana byla ale vždy Karlovi po jeho boku a starala se o jejich děti, když Slavík rozdával pěveckou radost po různých koutech světa

Ivana byla vždy velmi půvabná žena, která o partnery neměla nikdy nouzi. Jak vypadala v době, kdy se seznámila s Karlem Gottem, a jak se měnila v průběhu jejich vztahu, se podívejte do galerie.

Související články

Další články