Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Kamarád do deště po letech: Sagvan Tofi je stále pařmen, Vaculík tutlal nemanželskou dceru

Kamarád do deště po letech: Takhle dnes vypadají Sagvan Tofi a Lukáš Vaculík
Zdroj: Filmové studio Barrandov
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
po letech

Kdo by neznal ikonický film Kamarád do deště (1988) z dílny Jaroslava Soukupa. Hlavní role se ujali dva dívčí idoly té doby – Sagvan Tofi a Lukáš Vaculík. Komedie udělala z mladých fešáků velké hvězdy. Od natáčení už však uběhl nějaký ten pátek. Podívejte se, jak se zub času na hercích podepsal.

Příběh vypráví o mladém číšníkovi Michalovi (Sagvan Tofi), který se dostává do maléru, když je okraden o denní tržbu, kterou měl doručit do banky. Je v podmínce, a tak je mu jasné, že mu nikdo neuvěří. S žádostí o pomoc přichází Michal za kamarádem Tomášem (Lukáš Vaculík). Společně si kamarádi půjčí od nebezpečného veksláka Adamce. Zcela náhodou se oběma kamarádům podaří zjistit, že v Michalově přepadení má prsty jeho kolega Kadlec se svým zetěm, garážmistrem Burešem, který šmelí s ukradenými vozy. Vymyslí tak podraz, kterým by vytrestali veksláckého šéfa a oba ničemy Kadlece s Burešem předali i s důkazy do rukou policie. Film, který si dnes můžete připomenout v České televizi, si od kritiků na ČSFD vysloužil 65%.

Od premiéry uběhne letos v srpnu 35 let. Čas plyne opravdu rychle a ani jedna z hereckých hvězd filmu Kamarád do deště nemládne, nutno však podotknout, že mají pánové stále velké charisma.

Sagvan Tofi je stále pařmen

Sagvan Tofi se dlouho hledal. Myslel si, že podnikáním vydělá mnohem víc než hraním a zpíváním. Obchodoval se sklem, dokonce se v jednom rozhovoru svěřil, že se chvíli snažil o těžbu zlata v Africe. Všechny jeho aktivity ale nakonec skončily neúspěchem. Nakonec se našel v muzikálovém prostředí. Má za sebou veleúspěšné Dětí ráje či hudební show Čas růží, složenou z písní Karla Gotta.

Ačkoli má Sagvan dcerku Satine, svého bohémského života se nevzdal. Večírek střídá večírek, luxusní auta, vždy stylové oblečení a mladistvý vzhled. Rád a často plní stránky bulvárních časopisů. Jako by se u něj zastavil čas před třiceti lety.

Vaculíkova nemanželská dcera

To Lukáš Vaculík je o poznání tajemnější a méně výrazný. Herec je znám úzkostlivým střežením svého soukromí, pár informací z jeho života ale na veřejnost přece jen proniklo. S jednou z nich přišel slovenský magazín Plus 7 dní, který píše o Vaculíkově nemanželské dceři. Tu měl s krásnou Alexandrou, jež ho okouzlila na vojně v Trnavě. Když se malá Alex narodila, byl tento fešák zrovna na vrcholu své popularity a fanynky po něm šílely. "Ano, Alexandra je Lukášova dcera," netají se Slovenka. "Když jsem dokázala 22 let mlčet, zůstanu jako partyzán i dál. Je to pro mě dost choulostivá věc a už jsem si kvůli tomu hodně vytrpěla. S Lukášem jsem se kdysi dohodla, že to nebudeme medializovat, a chtěla bych to dodržet," cituje Alexandru výše zmíněný slovenský web, který s tímto odhalením přišel v roce 2009. Dceři Alex je dnes už 34 let.

Co se týče jeho kariéry, úspěchu na televizních obrazovkách se Vaculík po dlouhé době dočkal až díky kriminálce Temný Kraj, v níž exceloval jako odborník na sériové vraždy Petr Kraj. Skvělý byl i jeho výkon v seriálu Ochránce, kde coby školský ombudsman Aleš Pelán vyšetřuje závažné problémy ve školách.

Na proměny herců se podívejte do galerie.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy