Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

145 tisíc Čechů proti uprchlíkům. 660 hlasů pro uprchlíky. Matematika je přísná disciplína a nelže

Tito lidé se chtějí dostat do Velké Británie.
Zdroj: profimedia.cz
KOMENTÁŘ: O matematice se říká, že je to exaktní přísná věda, která nepřipouští odchylky. Podíváme-li se na migrační vlnu optikou čísel, vyjde nám jediné - Češi uprchlíky přijímat nechtějí. Pro přijímání se vyslovila jen menšina.

Politické elity v Bruselu tak nějak neví, jak vysvětlit Čechům, že multikulturní společnost je hrozně fajn. A nějak to nechtějí chápat ani Slováci, Maďaři a dokonce ani Poláci.

Vedení Evropské unie chce tyto národy prostřednictvím různých kampaní přesvědčit, že přijímání uprchlíků je morální povinnost. Ale středoevropské národy na to nechtějí slyšet.

Vedení Evropské unie chce tyto národy prostřednictvím různých kampaní přesvědčit, že přijímání uprchlíků znamená kulturní obohacení. Ale středoevropské národy na to nechtějí slyšet.

Vedení Evropské unie chce tyto národy prostřednictvím různých kampaní přesvědčit, že přijímání uprchlíků zvýší ekonomickou prosperitu cílové země. Ale středoevropské národy na to nechtějí slyšet.

Kdo na to nechce slyšet a klade si nervózní otázky, je samozvanými morálními elitami nazván rasistou, xenofobem a nebo rovnou náckem.

Vytratil se prostor pro diskuzi. Kdo nemá ten správný názor, je zesměšněn. Kdo se ptá a klade nepříjemné otázky, je hnán pryč ze společnosti, která sama sobě dala přízvisko „ta slušná“.

Drtivá většina Čechů se uprchlíků bojí. Zejména těch, kteří vyznávají islám.

Proč? Protože Češi sledují zprávy a vidí, že integrace muslimů do Evropy selhává. První generace je vděčná za přijetí, ale už ta druhá generace se nechce přizpůsobit a s nostalgií hledí na vlast svých otců. Tato druhá generace pak nepatří nikam. Z jednoho státu odešli, k druhému nepřilnuli. Uvízli někde mezi, ghettizují se a vzniká problém.

Češi sledují zprávy a kladou si smysluplné otázky. Pokud jsou tyto otázky zesměšňovány, neznamená to, že zmizí. Naopak jsou kladeny s větším důrazem a křikem.

Co na to říká matematika? Petici proti přijímání muslimských uprchlíků podepsalo 145 tisíc lidí. Dostali v médiích minimální prostor.

Petici pro přijetí uprchlíků podepsalo 660 vědců, dostali v médiích velký prostor.

Když píšeme o tom, že 2 je více než 1, tak to platí.

Když mlčíme o tom, že 2 je více než 1, tak to také platí.

Můžeme tajit výsledky, která nám dá matematika, ale i tak zůstávají v platnosti.

Související články

Další články