Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

141 kilová náhradní matka to ve Výměně drsně schytá: Kdo má rád tlusté holky, je ujetý!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 14 fotografií
výměna manželek
Dnes večer nás ve Výměně manželek výjimečně nečeká žádná špinavá domácnost. O pořádný randál ale bude postaráno. Na první pohled bude Výměna probíhat zcela normálně a běžně. Klid vystřídá hádku kvůli váze. Otec vyčte své náhradní manželce, že je příliš tlustá a podle něj, kdo má rád tlusté holky, tak je ujetý!

V premiérové epizodě Výměny manželek se diváci na jedné straně seznámí s rodinou z Mostu, kterou tvoří máma Věra (25), přísný otec Milan (35) a jejich děti Petra (5), Milan (4) a Matýsek (11 měsíců). Na straně druhé poznají rodinu, již tvoří Jana (30), František (43), spolu s dětmi Katkou (15), Petrem (10) a malým Jaroslavem (2), kteří pochází z Ročova.

Náhradní manželka Věra si celkem rychle zvyká na jiný režim, než jaký má doma. František je zpočátku doma, se vším jí pomáhá a dobře spolu vycházejí. Během jejich rozhovoru se však Věra zeptá, zda se mu jako žena líbí.

A tady se ostře střetnou jejich názory. František Věře řekne, že kdo má rád tlusté holky, přijde mu jetý. Věra mu na to odpovídá, že není sama se sebou sice spokojená, ale do zrcadla se na sebe klidně podívá.

Náhradní manžel Věře na rovinu řekne, co si myslí, a to hlavně o její váze. A servítky si rozhodně brát rozhodně nebude. Jak ustojí Věra jeho kritiku?Naruší to jejich soužití po zbytek Výměny?

Související články

Další články