Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

14 nejsilnějších fotografií, které vás donutí se zamyslet nad svým životem a dojmou vás k slzám, díl I.

Hladovějící chlapec a misionář.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií

Každý jeden obrázek prý vydá za tisíc slov, ale ne všechny na nás působí stejně. Některé jsou roztomilé, jiné krásné a další zase vtipné. Na snímky, které vám přinášíme v tomto článku, by se asi nejlépe hodilo označení „silné“.

Podle našeho názoru se jedná o ty jednoznačně nejemotivnější fotografie, které kdy byly pořízeny. Jsou fascinující, ale i děsivé. Připomenou vám věci, které se řada z nás usilovně snaží vytěsnit ze své mysli – například hrůzy nacistických koncentračních táborů, hladomorů či válek.

Jiné snímky jsou naopak dojemné. Zachycují opětovné shledání matky a dcery, pohřeb slavného psího pyrotechnika nebo malého chlapce, který se marně pokouší zvednout ze země svého opilého otce.

Jejich hlavní poselství však spočívá ve sdělení, že lásky, tolerance, soucitu a porozumění není na světě nikdy dost. A pokud si při jejich prohlížení právě toto uvědomíte, pak svůj účel dozajista splnily.

Související články

Další články