Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

14 let od natáčení seriálu Ulice: První milování, zneužití a nevěra, co se tenkrát odehrálo?

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 57 fotografií
ULICE
Včera, 6. června to bylo přesně 14 let, padla první klapka při natáčení Ulice. Od té herci vyrostli, změnili se, někteří z nich Ulici opustili dočasně, další se už nevrátili. Tenhle seriál Čechy rozděluje a spojuje. Jedni na Ulici nadávají a nemohou ji vystát, druzí si neumí představit, že by neviděli jediný díl. Co se tenkrát v oblíbeném seriálu dělo?

Představitelka Terezy Jordánové Patricie Solaříková a její seriálový bratr Matěj Jordán jsou stálicemi seriálu Ulice a hrají v něm od jeho první klapky. Za tu dobu si vyzkoušeli plno životních situací, které leckdy nebyly příjemné.

Postava Terezy Jordánové zpočátku budila dojem té hodné tatínkovy holčičky, která se jenom šprtá a čas od času kryje neřesti svého bráchy. V současné době je Tereza Jordánová šťastná. Vdala se za vytouženou lásku a všechno klape tak, jak má.

Ale vždycky tomu tak nebylo. Tereza Jordánová na vlastní situaci zažila znásilnění, a to rovnou ve škole a svými spolužáky. Na tenhle okamžik koneckonců i nedávno zavzpomínala.

„Mezi nejtěžší natáčení patří pokus o znásilnění s Davidem Vobořilem, což probíhalo ve škole. Vzhledem k tomu, že jsme všichni chtěli, aby to vypadalo opravdově, tak jsme to neodflákli a dělali jsme to pořádně. Pamatuji si, že to bylo hodně těžké. Když jsme odcházeli z placu, všichni jsme byli rozklepaní,“ řekla sympatická herečka.

To její bratr Matěj Jordán měl úplně jiné starosti. Holky, to bylo jediné, co ho zajímalo. O své poprvé přišel se sousedkou Adrianou. Pokud si ale vzpomenete na první pokusy Matěje jak zazářit, tak to rozhodně nic oslnivého nebylo a určitě se tím nikde nechlubil, protože to byl spíše trapas. Od té doby samozřejmě nabyl zkušeností a nyní mu holky doslova padají k nohám. A to i Slovenky.

A už před čtrnácti lety se objevila v Ulici pěkně peprná nevěra. Maminka Matěje a Terezy Bára to pořádně rozjížděla. Na druhou stranu, divíte se? Doma měla manžela Tomáše, který se zajímal jen o zvířata a přírodu, a Bára chtěla vedle sebe pořádného chlapa. Nakonec to skončilo rozvodem a Bára ze seriálu zmizela.

Související články

Další články