Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

14 celebrit, které se narodily jako dvojčata: Věděli jste, že Rami Malek má bratra?

14 celebrit, které se narodily jako dvojčata: Věděli jste, že Rami Malek má bratra?
Zdroj: csfd
+ Dalších 11 fotografií
kdo další má dvojče?
Celebrity si rády myslí, že jsou ve světě ojedinělé a nenahraditelné. Ovšem pro některé z nich tahle myšlenka nikdy nebude reálná. Třeba takový Rami Malek (38) se nenarodil jako jedináček. Společně s ním jeho matka na svět přivedla i bratra, který je na chlup stejný jako představitel Freddieho Mercuryho z filmu Bohemian Rhapsody. Kdo další celá léta skrývá dvojče?

Ve světě showbyznysu je známých mnoho celebrit, které se narodily jako dvojčata. Například takové sestry Olsenovy nebo Oliver a James Phelpsovi, které si všichni pamatují jako zrzavá dvojčata z Harryho Pottera. Nicméně existuje i celá řada hvězdiček, které mají dvojče, ale dobře se jim ho daří tajit.

Například věděli jste, že taková Scarlett Johansson (34) má dvojče? Hvězda marvelovek se narodila o tři minuty dříve než její bratr Hunter, který se také pokoušel prorazil v herecké kariéře. Bohužel herectví mu nevyšlo a Hunter se dal jiným směrem. V roce 2008 mu Barack Obama nabídl místo ve svém volebním týmu.

Další z celebrit, kdo má tajné dvojče, je třeba Ashton Kutcher (41). Slavný herec má o pět minut staršího bratra Michaela. Ve dvojím provedení se narodila i modelka Gisele Bündchen (39). Se sestrou Patricií, která je o sedm minut mladší, se obě pokoušely prorazit v modelingu ale nakonec byla úspěšná jen Gisele. Patricie ale dělá své sestře agentku a možná díky jejím schopnostem sklízí Gisele celosvětový úspěch. Kdo další ze slavných má dvojče, o kterém jste nikdy neslyšeli? Podívejte se do fotogalerie na sourozence slavných, kteří se narodili jen o pár minut jindy.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy