Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

13 žhavých fotek Žofie Dařbujánové, extravagantní zpěvačky kapely Mydy Rabycad

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Talentovaná zpěvačka
Mydy Rabycad je hudební skupina vzniklá v Praze, která se zaměřuje především na elektronickou hudbu. Nejvýraznějším členem především electroswingové kapely Mydy Rabycad je rozhodně zpěvačka Žofie Dařbujánová, kterou jen tak nepřehlédnete. Naposledy jste ji mohli vidět v silvestrovské Všechnopárty, která se stala nejsledovanějším pořadem poslední noci roku 2019.

Žofie Dařbujánová je talentovaná zpěvačka a frontmanka hudební skupiny Mydy Rabycad. Electroswingová kapela, která se proslavila jak v Česku, tak v zahraničí, vznikla v Praze v roce 2012. Členové mají mezi sebou různé vazby, ale většina z nich se poprvé potkala na hudebním táboře.

Čtyřiadvacetiletou zpěvačku v davu jen tak nepřehlédnete. Oproti ostatním má dost výrazný styl, ale především je svá. Žofie je plná energie, krásná a svým půvabem si snadno získá jakékoliv publikum. Ve fotogalerii se můžete podívat na výběr nejlepších fotek této extravagantní krásky.

Zpívá od třinácti

Se zpěvem začínala už ve třinácti letech, kdy dojížděla na hodiny zpěvu do Prahy. V té době už zpívala s královéhradeckým swingovým orchestrem. Zahrála si i na divadelních prknech a její první rolí byla Divá Bára v Divadle J. K. Tyla v Plzni.

Kromě zpěvu a dalších aktivit se Žofie Dařbujánová objevila i před kamerou. Diváci si ji mohou pamatovat z komedie Maturita z roku 2013 nebo z Babovřesků od režiséra Zdeňka Trošky.

Karla Šípa (74) zaujala tato zajímavá tvář českého showbyznysu, proto si ji pozval do svého pořadu Všechnopárty, který vysílala Česká televize na Silvestra.

Související články

Další články