Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

13 slavných mužů, kterým se podařilo ulovit starší partnerku

13 slavných mužů, kterým se podařilo ulovit starší partnerku
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Když jde o lásku, limity a hranice jdou stranou. V reálném světě můžeme často vídat páry, u kterých je značný věkový skok. V řadě případů se jedná o starší muže s mladší partnerkou. Málokdy se stane, že by muž měl starší ženu. Podívejte se na 13 kanců, kterým se podařilo klofnout starší partnerku.

Velká část lidí si hledá partnery s minimálním věkovým rozdílem. Ovšem když zavelí srdce, vše ostatní jde stranou. Láska nezná meze a věk je jen číslo.

Existuje hodně párů, které mají mezi sebou věkový rozdíl. Takové páry běžně potkáváme na ulici. Většinou se jedná o starší muže, kteří po svém boku mají mladší partnerku. Nic překvapivého, že?

Jenže už se tak často nestává, že bychom spatřili pár, kde má muž vedle sebe starší partnerku. Těmto třinácti slavným mužům se to ale podařilo.

Hugh Jackman

Oblíbený herec Hugh Jackman (51), který je představitelem Wolverina, se už před lety oženil se starší partnerkou. Jeho manželkou čtyřiašedesátiletá australská herečka Deborra-Lee Furness. Společně vychovávají dvě děti.

Jason Momoa

Pohledný Havajčan Jason Momoa (40) si také našel starší partnerku. Zalíbení našel v Lise Bonet (52), která je bývalou manželkou Lennyho Kravitze. Své ano si řekli už v roce 2017 a stále je z nich cítit ohromná zamilovanost.

Kteří další ze slavných mužů si našli starší partnerku? Podívejte se do fotogalerie.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy