Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

13 módních prohřešků, kterých se dopouští 90 procent z vás! Včetně mužů!

Takto to nenoste, ve jménu lásky vás žádáme.
Zdroj: archiv

Dnes se společně podíváme na pár módních nešvarů, které se týkají drtivé většiny naší společnosti. Ale protože nikdy není pozdě na to se sebou něco udělat, tak vám přinášíme 13 módních prohřešků, kterým byste se měli snažit vyhnout. Mezi ty úplně největší patří vykouknutá tanga, obrovské výstřihy a špinavé a okopané boty. Nicméně všechny uvedené body jsou pravdivé a stojí za to se nad nimi zamyslet.

Článek rozhodně neberte jako provokaci, ale spíš jako návod, jak to dělat lépe. Doufáme, že se aspoň někteří jedinci chytnou za hlavu a vezmou si naše rady k srdci.

1. Dětské potisky

Pokud vám je méně než 15 let nebo jste z Jedličkova ústavu, tento bod pro vás neplatí. Všechny ostatní upozorňujeme, že nošení trika s Mickey Mousem nebo s Hello Kitty není ani vtipné, ani roztomilé. Minimálně tím způsobujete trauma lidem, co trochu módního vkusu mají. Za ně prosíme, ušetřte je!

2. Odřené podpatky

Není nic odpornějšího, než když si slečna vyjde ve vysokých podpatcích a už ze sta metrů poznáte, že je nosí asi sto tisíc let. Okopaný, odřený nebo špinavý podpatek je faux pas největšího kalibru a může to shodit jinak pěkný outfit. Pozor na to.

3. Špinavé a okopané tenisky

I když by se mohlo zdát, že tohle je problém hlavně přátel z vesnice, tak se to týká i poměrně dost lidí z města. Jakékoliv špinavé boty jsou obrovským módním prohřeškem, ale pokud se jedná o špinavé tenisky (které už samotné nejsou nic moc), je to katastrofa světové úrovně! Přitom ke spokojenosti všech stačí jen hadřík a voda!

4. Rozpárané a prošoupané džíny

Módu rozpáraných džín přináší celkem dost obchodů s oblečením a v některých případech to vypadá i hezky. Tady je spíš řeč o džínách, které roztrhl čas, nikoliv švadlena. O něco vyšší level jsou prošoupané nohavice, ze kterých se normálním lidem zvedá žaludek. Takto zničené kalhoty se nehodí už ani na zahradu!

5. Vysoké štekle

Obrovské boty na podpatku a na platformě, kterým se přezdívá „pracovní obuv“ (proč, to vás musí napadnout samo), opravdu nejsou ani moderní, ani sexy, jak si některé dámy myslí. Většina žen v nich neumí chodit a vypadají spíš směšně než vyzývavě. Ovšem i v tomto případě se najdou výjimky, kdy hodně vysoké boty vypadají hezky, ale to jsou opravdu výjimky.

6. Šaty à la tunika

Když jde člověk občas po ulici a vidí pár dívek, říká si, jestli si zapomněly vzít kalhoty, nebo to tak nosí schválně. U mladých slečen se navíc rozmohlo, že tyhle vulgární šaty a la tunika považují za společenské oblečení a chodí v tom třeba i do divadla.

7. Příliš krátké sukně

Opravdu krátké sukně si mohou dovolit jenom ty nejštíhlejší dámy, ale i to někdy nedělá dobrotu. Nehledě na to, jak nošení takových „pásků“ musí být nepohodlné. Úplně nejhorší je, když si takový model na sebe vezme dívka, která na to očividně nemá postavu. A to se děje nejčastěji.

8. Obrovské výstřihy

Tento módní prohřešek nám názorně ukázaly sestry Štikovy, které se v těchto obrovských výstřizích vyžívají. Na nich jste také mohli vypozorovat, že to nevypadá moc hezky.

9. Oblékat se pouze do černé nebo růžové barvy

Stylizovat se pouze do jedné barvy je z módního pohledu opravdu nuda, a to se neodpouští. Nejčastěji se jedná o růžovou nebo černou barvu, kterou nositelka chce něco vyjádřit. Téměř ve všech případech je to trapas.

10. Cameltoe

Jestli nevíte, co toto slovo znamená, můžete se považovat za šťastné osoby. Popisovat to tady nebudeme, bohatě bude stačit, když se podíváte do galerie.

11. Zpocené koláče

Klasika nad klasiku, která se týká hlavně Čechů v létě. To je opravdu tak obrovský problém používat deodorant? A nechoďte tady na nás s tím, že je to nezdravé!

12. Vyčnívající tanga

Problémem vyčnívajících tang nejsou tanga obecně, ale spíš kalhoty s nízkých sedem. Pokud si takové kalhoty nebo džíny vezmete spolu s tangy, nezbývá vám nic jiného než si hlídat zadnici! V opačném případě budete středem pozornosti u chlípných mužů.

13. Sportovní oblečení do města

Sportovní oblečení patří do tělocvičny a posilovny, nikoliv do města! Týká se to spíš starších lidí, kteří vyrůstali v dobách temného komunismu a o módním vkusu nikdy neslyšeli. Nicméně musíme uznat, že tahle móda „šusťákovek“ mizí alespoň z Prahy. Naštěstí.

Související články

Další články