Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

13. komnata soutěžícího v Tváři Jana Ciny: Kvůli homosexualitě mu šlo o život!

Zdroj: Facebook.com/TV Nova
Nová hvězda show Tvoje tvář má známý hlas, herec Jan Cina (28) ohromil celé Česko. Především svýma nožkama, jimiž zastínil i kdejakou modelku. Jenže za usměvavou tváří se skrývá kruté tajemství. Kvůli homosexualitě si prožil peklo na zemi!

Holky po něm šílely, ale on radši pokukoval po klucích. Jenže se svou sexuální orientací se dlouho nemohl smířit. Nevěděl, co si s tím počít Hlavně se měl herec bát okolí, co na to řekne, až to všechno praskne.

"Bojoval s tím od puberty. Sice je společnost už dost tolerantní, ale bál se, co na to řekne rodina, přátelé, lidi v okolí. Dlouho to v sobě dusil a nechtěl jít s pravdou ven, přetvařoval se. Ale to vedlo k tomu, že propadal depresím, dokonce pomýšlel nad tím nejhorším, ale to naštěstí nikdy neuskutečnil," prozradil nám kamarád z hercova blízkého okolí, že si jako adolescent vytrpěl dost

Nakonec přeci jen nakonec prozradil, jak to vlastně má. A že má dokonce i přítele. Ale víc se o tom bavit nechtěl, jen přiznal, že je gay, a nechal lidi, aby si to přebrali, jak sami chtějí. Je to pro Honzu hodně citlivá věc, soukromí si chce chránit a už se nechce vracet k tomu, jak mu bylo mizerně, když se musel přetvařovat a dělat, že se mu líbí děvčata.

Související články

Další články