„V dnešní době má každá druhá žena zkušenost se sexuálním obtěžováním, pokud ne přímo se znásilněním, takže ani já nejsem výjimkou. Stalo se – tyhle věci se zkrátka dějí. Bylo mi dvanáct. Byla jsem dítě, které nemělo ani ponětí, že se takovéhle věci dějí. Dodnes si pamatuji, že když jsme šly od výslechu na policii, tak mi maminka koupila malé Lego…,“ svěřila se se šíleným zážitkem v magazínu Lidových novin Kristýna.

To bylo ale poprvé a naposled, kdy soutěžící z Pevnosti Boyard o tomto strašidelném traumatu promluvila. Je to pro ni stále velmi citlivé téma a odmítá se o tom bavit. I když ví, že mluvení je někdy lepší než to v sobě dusit.

Policie pachatele dopadla až čtvrt roku po incidentu. Herečka nebyla jediná, koho takto zneužil, ještě ho identifikovalo dalších pět holčiček, tak konečně skončil před soudem.

Jenže k tomu všemu je strašné to, že ten násilník byl odsouzen jen na směšných dva a půl roku. Přitom nejednomu dítěti málem zničil celý život. Kdyby Kristýna nebyla tak psychicky odolná, mohla skončit hodně špatně. Koho by něco tak nepředstavitelného nepoznamenalo.

Dnes můžete sympatickou herečku, která se s tím opravdu skvěle poprala, vidět večer na Primě v dobrodružné soutěži Pevnost Boyard. Naštěstí si svůj vztek vybíjí právě na adrenalinových disciplínách a nepropadá depresím.